10.08.2018 10:03

Кубок Житомирського міського голови з футзалу: результати 2 туру в групі А

Перемога “Енергії” над “Медиком” і МФК “Галант” над представником Бердичівщини ФК “Хажин” закрутили турнірну інтригу до максимуму в групі А Кубку Житомирського міського голови з футзалу.

2 тур, група А. 09.08.

«Енергія» – «Медик» 3:1 (0:0)

Голи: Єлісєєв 15; Пінчук 20; Яцковець ++24; – Трохліб 14;

Попередження: Слюсар – Когут

Дальні удари Базя, технічні кульбіти Слюсара та Яцковця і гра першим номером – що тільки не вигадували гравці «Енергії», а м’яч вперто не йшов у ворота «Медика». Натомість номінальні гості хоча й грали від оборони, при першій можливості огризалися контр-атаками. Та попри всі старання команд, на перерву вони пішли за нулів на табло. Однак, у другому таймі опоненти видали надрезультативний відрізок матчу, коли Трохліб відкрив рахунок у матчі, а Єлісєєв забив у відповідь. «Енергетики» з кожною хвилиною нагнітали в атаці, але пробити воротаря «Медика» Костюкова, якій спіймав кураж, їм ніяк не вдавалося. Михайло не зміг врятувати свою команду лише на 20-й хвилині, коли Яцковець запустив круглого рикошетом від стійки у ворота. Гості спробували виправити становище за гри у п’ять польових, але заробили шостий фол, який реалізував Яцковець, й у підсумку поступились з рахунком 3:1.

МФК «Галант» – ФК «Хажин» 4:1 (3:1)

Голи: Войцеховський 4; Кульбака 7; Бенедицький В. 13; Бенедицький А. 24; – Сєхов 1;

Попередження: Сінкевич – Сєхов

Перший же удар у звітному матчі став гольовим – це гравець ФК «Хажин» Сєхов «прошив» Слинька, який вимушено зайняв місце у рамці. Пропущений гол навпаки позитивно вплинув на гравців «Галанту» й ті взялися виправляти становище. Для цього їм знадобилось три хвилини: Войцеховський зрівняв рахунок, Кульбака вивів житомирян вперед. А оскільки Віталій Бенедицький оформив «гол у роздягальню», то початок другого тайму був за командою з Бердичівщини. Гравці «Галанту» погодились на такий сценарій матчу й грали по рахунку. Разом із тим надто житомиряни не підпускали до власних воріт гравців ФК «Хажин», а тому і гольових моментів біля воріт житомирян було замало. Наостанок команди по декілька разів обстріляли каркас воріт один одного, а «Галант» впевнено довів матч до перемоги, переможний результат закріпив Бенедицький-молодший – 4:1.