25.06.2018 09:55

“Медик” останнім потрапляє до плей-оф Кубку Житомищини з футзалу

Якщо поєдинок між “ГазМясом” і “Левами KROSCHU” у групі D нічого не вирішував, то у іншому матчі групи перемога з потрібним рахунком “Медику” далась вкрай важко, а вирішальний гол було забито на заключних секундах гри.

Таким чином “Медик” став останньою командою, яка оформила вихід до 1/4 фіналу Кубку Житомирської області з футзалу, чвертьфінальні пари мають наступний вигляд:

МФК “Галант” – ФзК “Штурм”

Рятівник – Медик

Грантех – Олесана

ГазМяс – Твій час-ЖДТУ

«ГазМяс» – «Леви KROSCHU» 6:2 (1:0)

Голи: Циба 6; Єлісєєв 16; Слюсар 18, 26; Пашківський 22; Максимчук 25; – Кужіль 22, 26;

Попередження: Циба – немає

Звітний матч радше носив статус товариського, адже жодних турнірних задач опоненти не вирішували: «ГазМяс» вже виграв групу D, а «Леви KROSCHU» втратили будь-які шанси на вихід із групи. Попри вирішені турнірні задачі, гравці «ГазМясу» із самого початку матчу заволоділи ініціативою, однак не поспішали забивати. Порадувати вболівальників голом господарі спромоглися всередині тайму, гол в активі Циби. У подальшому футзалісти «ГазМясу» грали без особливого натхнення в атаці, час від часу поступаючись ініціативою супернику. Найактивнішими в атаці у «Левів KROSCHU» були Кужіль, який все ніяк не міг навести приціл, і Субін, удари якого хоча і були влучнішими, але опинялися в руках у воротаря «ГазМясу» Школьного.

У дебюті другого тайму Єлісєєв зі Слюсарем довели перевагу господарів до 3:0 і лише після цього дозволили супернику створити моменти біля власних воріт. Втім ні Ніколаєв, ні Субін свої нагоди не використали: Сергій не зумів переграти у рамці голкіпера господарів Школьного, а Андрій обіграв воротаря, але пробив повз ворота. Зняти прокляття з воріт «ГазМясу» нарешті вдалося Кужілю, а у відповідь забив Пашківський. Наостанок команди обмінялися голами Максимчука і Кужіля, а підсумував перемогу «ГазМясу» Слюсар – 6:2 прогнозована перемога «ГазМясу».

«SAV» – «Медик» 0:5 (0:4)

Голи: Трохліб 7, 11, 26; Сотник 8; Когут 10;

Попередження: Брушко, Пліщук, Заєць – Романенко, Безпрозванний, Когут

Турнірне становище зобов’язувало «Медик» забивати мінімум п’ять голів, а тому із стартовим свистком гості взялися штурмувати ворота суперника. Однак, удари Безпрозванного, Трохліба і Когута результату не принесли, тоді як Заінчковськи мало не покарав гостей у контр-випаді, та м’яч після удар Юрія розминувся зі стійкою. Круглий і у подальшому вперто не йшов у ворота в першу чергу через впевнену гру у рамці «SAV» голкіпера Хильчука. Та як не старався Андрій, а після удару Трохліба з-за меж штрафного майданчика був вимушений капітулювати. За мить хвилин гості знову досягли свого, коли Сотник спіймав на протиході воротаря – 2:0. «Медики» не зупинились на досягнутому  і ще до перерви спромоглися двічі розписатися у воротах «SAV» зусиллями Когута й Трохліба.

У другому таймі гості додали обертів, але замість голів по декілька разів обстріляли стійки і поперечку воріт «SAV», або ж свою команду у найвідповідальніший момент рятував голкіпер. Що тільки не вигадували в атаці гравці «Медика», а м’яч вперто не йшов у ворота суперника. Перепробувавши все, що тільки можна, «Медики» пішли грати з п’ятим польовим і нарешті досягли свого за 37 секунд до фінальної сирени, коли Трохліб опинився у потрібному місці в потрібний час і замкнув фланговий простріл – 5:0 «Медик» завдяки кращій різниці голів обходить у турнірній таблиці “Стандарт” і здобуває останню путівку до плей-офф Кубку Житомирської області.