06.06.2018 15:36

МФК “Галант” потрапляє до плей-оф Кубку Житомирської області з футзалу

Не встиг розпочатися третій тур Кубку Житомирської області, як МФК “Галант” вже забезпечив собі місце у плей-офф. Сталося це у вівторок, 5 червня, у непростому матчі з “Олесаною. Щодо другої путівки до 1 фіналу від групи А, то її розіграють “Олесана”, “Довжик” і “Форца-1”, які після двох зіграних матчів мають у своєму активі по три очки.

«Олесана» – МФК «Галант» 1:2 (1:2)

Голи: Криворучко 9; – Тарасюк 3; Левчук 8;

Попередження: Казаков – Тарасюк

Суперники зі стартових хвилин матчу увімкнули максимальні оберти, внаслідок чого воротарям обох команд довелося не солодко. Першим допустив помилку голкіпер «Олесани» Лісовський, який нічого не зумів вдіяти після пострілу Тарасюка. Пропущений м’яч жодним чином не вплинув на бойовий дух «Олесани», гравці якої при першій же нагоді загрожували воротам суперника. Та попри старання господарів їх удари або ж ставали здобиччю воротаря «Галанту» Гутника, або ж проходили повз ціль. А поки гравці «Олесани» пристрілювались, Левчук подвоїв рахунок у матчі. Як і у випадку з першим голом господарі не збавляли обертів і за лічені секунди Криворучко нарешті пробив воротаря суперника.

У другій 13-хвилинці команди вирішили не збавляти обертів, а тому і вболівальникам ніколи було нудьгувати. Та попри надмірну активність, голів команди не забивали. А по завершені половини другого тайму «Галант» все ж остаточно заволодів м’ячем, змусивши суперника зробити ставку на контр-атаки. В одній із них Мельничук повинен був зрівнювати рахунок у матчі, та замість завдати потужного удару, віддав круглого в руки воротаря гостей. На цьому моменти господарів закінчились, а «Галант» нехай і не без нервів, та все ж довів гру до перемоги.

«Довжик» – «Спарта» 9:0 (4:0)

Голи: Данюк 1; Бобла 3, 9, 21, 24; Юрін 13; Войналович 16; Демчик 17; Шпінь 26;

Попередження: Ковальчук, Кириченко – немає

Гравці «Довжика» зі стартовим свистком взялися втілювати свою перевагу в голи, внаслідок чого протягом трьох хвилин матчу воротар «Спарти» Сторожук був змушений капітулювати після ударів Данюка та Бобла. А от розвинути свій успіх футзалісти «Довжика» як не старалися, все ніяк не могли. В першу чергу через впевнену гру воротаря «Спарти», який «тягнув» усе. Так тривало до дев’ятої хвилини, поки Бобла не відправив у ворота «Спарти» третій гол, а згодом до його ініціативи долучився Юрін.

У другому таймі гравці «Спарти» спробували застосувати високий пресинг, але замість зиску в атаці отримали два м’ячі у власні ворота з інтервалом в одну хвилину. Під завісу матчу бердичівляни й зовсім зневірились у власних силах, що стало наслідком ще трьох пропущених м’ячів – 9:0 «Довжик» здобуває першу перемогу на турнірі.