03.08.2018 11:00

Непоступливі “Ведмеді” і надрезультативна “Квара”. Результати групи В у І турі Кубку міського голови з футзалу

У четвер, 02 серпня, в боротьбу за Кубок Житомирського міського голови з футзалу вступили команди групи В: бердичівські “Три Ведмеді” мало не відібрали очки у житомирського “Рятівника”, а “Квара” відвантажила по шість голів у кожному з таймів у ворота  FC «ZT».

«Рятівник» – «Три Ведмеді» 4:3 (3:1)

Голи: Коваль 5; Островський 9, 20; Галетко 11; – Острожинський 5; Броніч 22, 25;

Попередження: немає

Хоча й на звітний матч «рятівники» вийшли з однією заміною, саме номінальні господарі відкрили рахунок у матчі після влучного пострілу Коваля. Втім, за мить Острожинський забив у відповідь, тож житомирянам довелось все починати спочатку. Ударною для «Рятівника» видалась кінцівка тайму, впродовж якої Островський і Галетко довели рахунок до 3:1. У другому таймі житомиряни поступились ініціативою, однак воротар «Рятівника» Синицький нівелював усі загрози біля власних воріт. Коротка лавка запасних далася взнаки під завісу гри, коли бердичівлянин Броніч оформив дубль й змусив добряче понервувати житомирян, але на більше гравцям «Трьох Ведмедів» не вистачило часу – поразка 4:3.

«Квара» – FC «ZT» 12:2 (6:0)

Голи: Тарасюк Т. 2, 15, 20; Кварацхелія 3; Нікітенко 6, 9; Добровінський 7; Безверхий 8, 15, 18, 23; Іванов 19; – Товкач 15; Гаврилов 21;

Попередження: немає – Товкач