08.08.2018 14:04

Один у полі воїн – результати другого туру Кубку міського голови з футзалу в групі С

Другий тур у групі С Кубку Житомирщини міського голови з футзалу став бенефісом Коваля і Мазуренка: Юрій у складі ФК “Атлет-Житомир” оформив хет-трик у ворота “Форци” й був найкориснішим гравцем на майданчику, а голи Романа за “Joytick” стали переломними у матчі зі “Стандартом” й у підсумку принесли його команді перемогу.

ФК «Атлет-Житомир» – ФзК «Форца» 6:1 (2:1)

Голи: Гусак 7; Коваль 9, 22, 25; Чапський 23; Терновой 26; – Чистяков 8;

Попередження: Гусак – Чистяков

«Атлети», які захопили ініціативу зі стартовим свистком, одразу ж спробували організувати швидкий гол, але безрезультатно. І хоча гості поступово заспокоїли гру, все ж тиск ФК «Атлет-Житомир» вперше дав свій результат на сьомій хвилині, коли Гусак замкнув фланговий простріл. Та за мить господарям все довелося починати спочатку, коли Чистяков реалізував помилку воротаря суперника Проценка. До такого розвитку подій найкраще був готовий Коваль – потужний дальній постріл капітана господарів залишив не при справах голкіпера «Форци» Федоренка – 2:1.

Коваль не заспокоївся і у другому таймі: перевіряв на міцність поперечку воріт суперника, виривався «на побачення» з воротарем і врешті забив на 22-й хвилині. Коли ж гості вчетверте капітулювали після дальнього удару Чапського, спробували повернути інтригу до матчу за гри у п’ять польових, та замість цього ще двічі пропустили й у підсумку зазнали поразки з рахунком 6:1.

«Joytick» – «Стандарт» 4:2 (1:1)

Голи: Повніч 5; Мазуренко 16, 17; Войтко 24; – Чижевський 10; Прокопчук 26;

Попередження: Рукомеда – немає

Вилучення: немає – Гонгало

Перший тайм звітного матчу радше нагадував парад невикористаних можливостей: гравці обох команд на двох створили гольових нагод на декілька матчів вперед, однак тривалий час рахунок на табло залишався незмінним. Нарешті порушити безгольову засуху вдалося Повнічу. Якщо у першій половині тайму голів не було в першу чергу через проблеми з реалізацією у польових гравців, то у другій половині на авансцену вийшли воротарі, гра яких заслуговувала лише найвищих балів. Тим не менше на 10-й хвилині воротар «Joytick» Галагуз був безсилим, коли його одноклубники не змогли наздогнати Чижевського – 1:1.

У другому таймі першу скрипку у складі господарів грав Мазуренко. Роман спочатку тонким технічним прийомом елегантно перекинув воротаря «Стандарту», а у наступній атаці довів рахунок до 3:1. Попри старання гравців «Стандарту» в атаці, наступний гол знову влетів у їх ворота. Сталося це під завісу гри, коли Войтко реалізував пенальті за фол Гонгало. І хоча Прокопчук встиг скоротити розрив у рахунку, на більше гравцям «Стандарту» не вистачило часу – поразка 4:2.