Футзал

Дата: 25.12.2014 11:41
В Житомирі 20-21 грудня відбувся передостанній, 8 тур першого етапу чемпіонату Житомира з футзалу
Дата: 25.12.2014 03:03
Декілька днів тому у Палаці спорту «ЛАВ» відбувся Новорічний турнір з футзалу серед юнаків 2005-2006 років народження
Дата: 24.12.2014 10:02
Під час Асамблеї Житомирського обласного відділення НОК України, яка відбулась 23 грудня, житомирським журналістам вручили спортивні нагороди
Дата: 24.12.2014 11:45
У вівторок, 23 грудня, відбулась VII Асамблея Житомирського обласного відділення НОК України, під час якої в ході таємного голосування обрали нового голову
Дата: 24.12.2014 09:28
Житомирська футзальна команда "Форца" виграла Новорічний Кубок ЛНТУ-АДФВ, який 20-21 грудня відбувся в Луцьку. Капітан житомирян Григорій Іванов розповів Волиньспорту, що хлопці захотіли вперше зіграти за межами свого рідного міста і обрали «Новорічний Кубок ЛНТУ-АДФВ» в Луцьку. Справедливості ради зазначимо, що з усіх претендентів, гості з Житомира показали найбільш академічний та навіть витончений  міні-футбол
Дата: 23.12.2014 11:47
В середу, 24 грудня, в Житомирі, в СК Динамо, що на Черняховського, відбудеться матч 6 туру Першості України з футзалу
Дата: 22.12.2014 03:37
У вівторок, 23 грудня, в Житомирі відбудеться асамблея Житомирського обласного відділення Національного олімпійського комітету. Головне питання на порядку денному, окрім звітів про роботу за 2014 рік, - обрання нового голови. На даний момент єдиним претендентом на цю посаду лишається Олександр Оніщук.
Дата: 22.12.2014 03:02
Завершилось жеребкування 1/8 фіналу Кубку України, яке проходило у конференц-залі будинку футболу
Дата: 22.12.2014 12:04
Команда ДЮСШ «Полісся» виграла І етап обласного турніру «Кубок губернатора» з футзалу серед юнаків 2005-2006 років народження, який 19-20 грудня 2014 року відбувся в Житомирі, у спорткомплексі «Енергія»
Дата: 22.12.2014 09:54
У понеділок, 22 грудня у конференц-залі Будинку футболу відбудеться жеребкування 1/8 фіналу Кубку України з футзалу
Дата: 19.12.2014 04:06
В п'ятницю, 19 грудня в Житомирі відбудеться матч-відповідь фінальної частини попереднього етапу Кубку України з футзалу сезону 2014-15рр. Житомирський "Промінь" на домашньому майданчику СК Динамо прийме столичний Епіцентр К3. Цей матч вирішить долю останньої путівки в 1/8 кубка і житомирянам буде дуже непросто. В першому матчі житомиряни програли киянам всуху - 0:4.
Дата: 19.12.2014 09:51
Після сьомого туру першого етапу чемпіонату Житомира з футзалу, який відбувся 13-14 грудня, чотири команди вже забезпечили собі місце у вищій лізі
Дата: 19.12.2014 09:03
У матчі 7 турі пешого етапу чемпіонаут Житомиар з футзалу аутсайдер групи В, команда Форца здобула першу перемогу в сезоні, сенсаційно обігравши вищоліговий ГазМяс, який араз бореться за місце в трійці лідерів групи
Дата: 16.12.2014 09:57
Всього два тури першої частини чемпіонату Житомира з футзалу залишилося зіграти командам, аби визначити склад ліг міста та своє місце в ньому
Дата: 15.12.2014 05:25
Протягом суботи, 13 грудня, 10 жіночих команд з усієї Житомирської області у житомирському СОК «Енергія» змагались за «Кубок Губернатора з футзалу»
Дата: 14.12.2014 03:55
У виїзному матчі 5 туру ПЕршості УКраїни з футзалу Житомирський «ІнБев-Полісся-НПУ» обіграв херсонський «Продексім» з рахунком 6:4
Дата: 13.12.2014 09:38
В выездном матче 5 тура Первенства Украины по футзалу против лидера таблицы - ФК ХИТ - Павел Ардаковский избрал тактику с активным прессингом, и она дала результат уже в первой половине встречи
Дата: 12.12.2014 12:08
Вихованці спортивного клубу «Візаж» Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» стали переможцями Чемпіонату України з футзалу
Дата: 12.12.2014 09:46
Цими вихідними, 13-14 грудня, в СК Динамо відбудуться чергові матчі чемпіонату Житомира з футзалу
Дата: 11.12.2014 11:04
У суботу-неділю, 13-14 грудня, відбудуться матчі 5 туру Чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги
Дата: 10.12.2014 09:32
У суботу, 13 грудня у Житомирі відбудеться всеобласний турнір «Кубок Губернатора» серед жіночих команд