14.02.2018 14:21

Результати 15 туру Першості Житомира з футзалу

Минулими вихідними, 10-11 лютого, відбулися чергові поєдинки чемпіонату Житомира з футзалу в І лізі. Пропонуємо Вашій увазі результати ігор.

ДЮСШ «Полісся» – «Актив-Агро» 4:5 (1:1)

Голи: Чорний 6; Скримінський +20, 23; Слободенюк 26; – Сидоренко 13, 16; Коваль 18, 19, 21;

Попередження: Вознюк – Ільчук

Вилучення: немає – Вишневський

«Штурм-Полісся» – «Інтертелеком» 9:4 (6:1)

Голи: Пронік 1, 8, 20; Новак 2, 10, 17, 21; Джабраілов 5, 9; – Войналович 8, 13, 20; Герасимчук 24;

Попередження: Попович – Рибаков, Окрушко, Сивоконенко

Олевчанам для голу вистачило шести секунд – Пронік відкрив рахунок у матчі, а не встигли житомиряни зібратися з думками, як Новак подвоїв перевагу «Штурм-Полісся». Після третього пропущеного голу, автором якого став Джабрілов, номінальні гості нарешті почали створювати моменти біля чужих воріт. Перший із них був у Мирного, удар якого пройшов повз дальній кут воріт «Штурм-Полісся», а у наступному епізоді Войналович відквитав один м’яч. Гол Дмитра не на жарт розізлив гравців «Штурм-Полісся», які у відповідь організували ще три взяття воріт. Войналович ніяк не хотів миритися з таким перебігом подій, а тому й ще у першому таймі зумів вдруге засмутити воротаря олевчан Покальчука.

Войналович продовжив свої гольові звитяги і у другому таймі, але гра його одноклубників у захисті залишала бажати кращого, наслідком чого стали ще три пропущені м’ячі. Згодом допомагати Дмитру взявся Герасимчук. Євген разом із Дмитром спромоглися ще на два голи, які, втім, від поразки їх все ж не врятували – перемога «Штурм-Полісся» 9:4.

ФК «ІнБев-2» – МФК «Галант» 2:5 (1:2)

Голи: Мельник 7; Цапун 19; – Левчук 8; Бенедицький В. 9, 26; Красновський 21; Безверхий 26;

Попередження: Цапун – немає

Футзалісти «Галанту» традиційно обрушили на ворота суперника шквал атак, а тим часом «пивовари» терпляче чекали свого шансу й отримали його всередині тайму, коли Горносталь вивів на ворота Мельника і Олексій відкрив рахунок у матчі. Гравці «Галанту» традиційно почали забивати свої голи після пропущеного м’яча. Для початку Левчук зрівняв рахунок у матчі, а за дві хвилини господарі не вгледіли за Віталієм Бенедицьким – 2:1. На цьому гості зупинилися, тоді як гравці ФК «ІнБев-2» поступово перевели гру від власних воріт, а під завісу тайму спробували забити «гол у роздягальню», підключаючи до власних атак воротаря Подорожнього – безуспішно.

«Пивовари» досягли свого уже у другій 13-хвилинці, коли Цапун вдало зіграв у відборі й вдруге вразив ворота суперника. Гості додали обертів, але гравці «ІнБев-2» запропонували високий пресинг й стрімкі контр-атаки, а тому й остаточно заволодіти ініціативою підопічним Воловня не вдавалося. Коли ж масовані атаки не давали результату, прийшов час проявити лідерські якості. Цю місію взяв на себе Красновський, який на 21-й хвилині вивів МФК «Галант» вперед. Заключних дві хвилини матчу автор першого голу в матчі Мельник спробував себе у ролі п’ятого польового, однак врятувати гру «пивоварам» не вдалося, а Безверхий на пару з Віталієм Бенедицьким почергово скористалися з цього й вражали уже порожні ворота суперника – 5:2 перемога МФК «Галант».

«ЖВІ ім. Корольова» – «Штурм-Полісся» 2:4 (1:2)

Голи: Дзюба 6; Томашевський 16; – Новак 6, +10; Пронік 22, 23;

Попередження: Гордійчук – Сорока Я.

Вилучення: Поліщук – немає

Звітний матч для «ЖВІ ім. Корольова» розпочався з фолу Поліщука і його подальшого вилучення. Однак, олевчани не зуміли реалізувати чисельну більшість, зате зуміли забити за гри у рівних складах – Новак пострілом з-за меж штрафного майданчика зняв павутину з дев’ятки воріт господарів. Та радість олевчан була нетривалою, адже не встигли господарі розпочати гру з центра майданчика, як Дзюба зрівняв рахунок у матчі. По ходу першого тайму провали у захисті були частим явищем у житомирян, одним із них і скористалися олевчани, коли Новак реалізував пенальті. Пронік повинен був забивати втретє, та свою команду врятував воротар господарів Гордійчук. На цьому успіхи команд в атаці завершились, а свої амбіції суперники почали втілювати у другому таймі.

Олевчани шукали щастя біля чужих воріт через стандарти – безуспішно, натомість житомиряни свою чи не першу нагоду реалізували, гол в активі Томашевського. У складі олевчан найактивнішим був Сорока, та обидва своїх виходи віч-на-віч Ярослав змарнував. Шо не вдалося Ярославу зумів Пронік, який опинвся першим на підбиранні – 3:2. Гол Василя став ключовим у матчі, адже одразу після нього олевчани заграли впевненіше й Пронік практично оодразу оформив дубль. На фінальний штурм воріт гостей у підопічних Гусака сил не вистачило, а відтак  перемога олевчан 4:2.

«Квара» – ФзК «Штурм» 2:1 (0:1)

Голи: Нікітенко 14; Кварацхелія 24; – Овчаров 11; Сохацький – -11;

Попередження: Нікітенко – Бондарчук

Вилучення: Гавришенко – немає

Заключний матч туру подарував дуель сусідів, а отже і конкурентів за четверту сходинку в турнірній таблиці. Команди з перших же секунд матчу почали надавати матчу статусу дербі, а тому й гольових моментів разом іх сейвами воротарів було вдосталь. Та як це часто буває попри достатню кількість гольових нагод, голів у матчі вболівальникам довелося чекати аж до кінця тайму. У заключний відрізок першого тайму вмістилися і гол Сохацького, і його ж нереалізований дабл-пенальті, і вилучення Гавришенка, і суперсейви воротаря «Квари» Іванова.

Господарі встояли у меншості, а як тільки склади урівнялися Нікітенко забив. Загалом же у другому таймі господарі краще виглядали в атаці, а тому і настала черга голкіпера «Штурму» Говорадла демонструвати свої воротарські навики. Андрій справно рятував свою команду, нехай і робив це не без допомоги фортуни. Втім, на 24-й хвилині ніхто не зумів зупинити Кварацхелыю, який після пасу Нікітенка вивів «Квару» вперед. У підсумку гол Демни став вирішальним у матчі – 2:1 «Квара» здобуває вольову й таку необхідну перемогу.