11.06.2018 09:50

Такі різні 2:1 – результати третього туру у групі D Кубку області з футзалу

У залі ФОКу відбулися чергові матчі Кубку Житомирської області з футзалу у групі D. Попри однаковий рахунок, події у кожному з них розвивалися за різними сценаріями, зате драматургії в обох було хоч відбавляй.

«Леви KROSCHU» – «Стандарт» 1:2 (0:1)

Голи: Сінчук 24; – Корольов 10; Свінціцький 15;

Попередження: Гайдай – Слободяник

Протягом першого тайму команди не надто балували вболівальників у залі ФОКу гольовими моментами, а тому все, що залишалось глядачам це спостерігати за стараннями лідерів атак: Субіна у «Левів KROSCHU» і Свінціцького у «Стандарту». Втім, тривалий час ні Андрію, ні Віталію, «розмочити» рахунок не вдавалося, а тому до їхньої ініціативи долучились й інші гравці. Так, наприклад, на 10-й хвилині Корольов зважився на удар з-за меж штрафного майданчика і вразив дальній кут воріт «Левів KROSCHU».

Господарі запланували виправити ситуацію вже у другому таймі, та у їх плани втрутився Свінціцький, який подвоїв перевагу «Стандарту». Опісля футзалісти «Левів KROSCHU» спробували переломити хід матчу за допомогою високого пресингу, але безуспішно. За такого розвитку подій гості зробили ставку на контр-атаки, однак так само безрезультатно. У звітному матчі «Левам KROSCHU» на гол знадобилося аж 24 хвилин – Сінчук нарешті вирвався на ударну позицію і потужним пострілом не залишив шансів воротарю «Стандарту». У відповідь повинен був забивати Свінцицький, але Віталій спочатку влучив у стійку, а за мить його удар на лінії воріт зупинив капітан «Левів KROSCHU» Бондарчук. Наостанок Сінчук не реалізував свій вихід віч-на-віч з голкіпером гостей Сагадіним, а тому фінальна сирена зафіксувала перемогу «Стандарту» з рахунком 2:1.

«Медик» – «ГазМяс» 1:2 (0:0)

Голи: Трохліб 24; – Єлісєєв 15, 26;

Попередження: Романенко – Романюк, Максимчук, Базь

Вилучення: Самчик – немає

На відміну від попереднього матчу, «Медик» із «ГазМясом» запропонували футзал на зовсім інших швидкостях. Попри статус «ГазМясу» як фаворита, «медики» не бажали так просто здаватися на милість супернику, а тому й боротьби протягом першого тайму було вдосталь. У відповідь на атакуючі пориви гравців «ГазМясу», господарі запропонували високий пресинг. Натомість гості як не старалися, а скористатися з провалів в обороні «Медика» їм ніяк не вдавалося. Під завісу тайму запал «медиків» поник, але у захисті господарі продовжували діяти впевнено, нехай і не без допомоги фортуни.

Ця сама фортуна вже не допомогла господарям у дебюті другого тайму, коли Єлісєєв відкрив рахунок у матчі. А от попри сподівання гостей, розвинути свій успіх їм не вдалося. Ба більше, пробий Ковальчук влучніше і якби не реакція Михайловського у рамці воріт «ГазМясу», господарі цілком могли розраховувати на гол. Так само подвоїти власну перевагу могли і гості, але після вилучення Сотника так і не зуміли перетворити чисельну перевагу на гол. А от «медики» витримали дві хвилини у меншості і як тільки команди заграли у рівних складах Романенко підчатував помилку суперника і вивів Трохліба на порожні ворота – 1:1. Часу у «ГазМясу» залишалось небагато, але гості одразу ж увімкнули максимальні оберти й витиснути максимум – за 23 секунди до фінального свистка Єлісєєв приніс своїй команді важку перемогу.