11.11.2017 17:42

Тренер ХІТа Олег Лук'яненко: "У нас є травмовані гравці, які не зможуть допомогти у матчі з ІнБев/НПУ"

Київська команда "ХІТ" вже прибула до Житомира і готується до останнього матчу першого кола. Протистояння клубу з місцевим "ІнБев/НПУ" відбудеться в неділю, 12 листопада, у залі ФОКу. Тренер "ХІТа" Олег Лук'яненко у передматчевому коментарі зізнався, що гра з господарями буде нелегкою.

"Завтра буде дуже важкий матч. Ми ретельно готуємося: дивимося записи минулих матчів, аналізуємо всі моменти. До того ж у нас є ще травмовані гравці. І я не знаю, чи зможуть вони нам завтра допомогти. Наш головний бомбардир Олександр Корнійчук також ще не відновився повністю. Але завтра буде день - буде видно". 

Тренер столичної команди вважає житомирсько-київський клуб "ІнБев/НПУ" сильним суперником, матч з яким обіцяє бути напруженим.

"Хороша команда, молода, амбіційна. А в цьому сезоні вона ще поповнилася досвідченими футболістами. Тому нам буде непросто. Але це футзал, тут в кожній грі можуть бути якісь сюрпризи," - зазначив Лук'яненко.

Нагадаємо, що "ІнБев/НПУ"приготував "сюрприз" своїм суперникам і вболівальникам. Перед закриттям трансферного вікна в команду повернувся Максим Войток, який грав у цьому клубі минулого сезону. 

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир