1 2 3 4 5 6

Гімнастика

Житомирянин Петро Пахнюк став бронзовим призером Кубка світу з багатоборства в Штутгарті

Українські гімнасти Ігор Радівілов і Петро Пахнюк здобули три медалі етапів Кубка світу, які відбулися у Баку та Штутгарті. У суботу Ігор Радівілов завоював бронзову медаль у вправах на кільцях. А вчора посів друге місце в опорному стрибку.

2019.03.18 12:39Гімнастика

Житомирський державний університет запрошує дітей на заняття з оздоровчої гімнастики

На базі спортивного комплексу Житомирського державного університету імені Івана Франка відбуватимуться заняття з оздоровчої гімнастики для дітей, віком від 6 до 9 років.

2019.02.13 11:28Гімнастика

Житомирянин Петро Пахнюк виграв етап Кубку світу зі спортивної гімнастики в Угорщині

Житомирянин Петро Пахнюк виграв золото на Кубку світу зі спортивної гімнастики, який відбувся в угорському місті Сомбатхеї.

2018.10.02 10:51Гімнастика

Житомирський студент став бронзовим призером I етапу Кубку світу зі спортивної гімнастики

Студент ЖДУ ім. Івана Франка Петро Пахнюк здобув бронзову медаль першого етапу Кубку світу зі спортивної гімнастики, який проходив в Чикаго, США.

2018.03.07 14:14Гімнастика

Житомирянка виграла медалі на Чемпіонаті України серед юніорів зі стрибків на акробатичній доріжці

З 12 по 14 жовтня у Львові відбувся Чемпіонат України серед юніорів зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці).

2017.10.17 13:30Гімнастика

Житомирська ЗОШ №27 виграла міський етап Кубку міністра оборони України

Житомирська ЗОШ №27 стала переможцем першого етапу Кубку міністра оборони України серед допризовної молоді, присвяченого Дню захисника України.

2017.09.29 15:08Гімнастика

Житомирські студентки здобули бронзу на чемпіонаті Європи зі спортивної аеробіки

Студентки факультету фізичного виховання і спорту - Олександра Мохор та Валерія Семеній - стали бронзовими призерками чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки у віковій категорії "дорослі".

2017.09.25 11:32Гімнастика

Житомирський студент здобув два срібла на Кубку світу з гімнастики

Студент Житомирського державного університету ім. Івана Франка Петро Пахнюк виборов дві срібні медалі на Кубку світу з гімнастики (FIG World Challenge Cup Paris 2017). Який відбувся 16-17 вересня у Парижі, Франція.

2017.09.18 10:34Гімнастика

Призер Універсіади 2017 про головну проблему української гімнастики: «Для нас кожна людина на вагу золота»

Житомирський студент, чемпіон України, майстер спорту міжнародного класу зі спортивної гімнастики, переможець та призер багатьох всеукраїнських та всесвітніх змагань Петро Пахнюк планує представляти Україну на Олімпіаді у Токіо.

2017.09.14 15:12Гімнастика

Житомирський студент залишився розчарованим сріблом всесвітньої Універсіади, бо розраховував на золото

Гімнаст та студент Житомирського державного університету Петро Пахнюк звик працювати на результат. Тому навіть срібна медаль всесвітньої Уніерсіади у вправах (спортивна гімнастика, вправи на парельних брусах) дуже засмутила хлопця. Тим паче, що до золота не вистачило лише однієї десятої бала (15.500 проти 15.600).

2017.09.07 15:55Гімнастика

Житомирський студент виграв золото і срібло на етапі Кубка світу з гімнастики в болгарській Варні

Українські гімнасти здобули п'ять медалей на етапі Кубка світу в болгарській Варні. Дві з них - на рахунку студента житомирського державного університету імені Івана Франка Петра Пахнюка. Він виграв «золото» на паралельний брусах (15.050) і «срібло» у вільних вправах (14.550) (D - 5.900, Е - 8.650).

2017.09.06 09:54Гімнастика

Житомирський студент виграв срібло на всесвітній Універсіаді 2017

Представник Житомирського державного університету імені Івана Франка Петро Пахнюк став віце-чемпіоном на всесвітній Універсіаді 2017, яка зараз триває в Тайланді. Петро здобув срібло у вправах на паралельних брусах. До золота він не дотягнув всього однієї десятої бала - 15.500 в українця і 15.600 у чемпіона шого Нономури з Японії.

2017.08.23 15:09Гімнастика

Житомирська ДЮСШ №2 не зможе прийняти всіх бажаючих на гімнастику - не вистачає тренерів

В Житомирі не вистачає тренерів з гімнастики, тому віддати свою дитину на цей вид спорту у батьків вже не вийде. Єдине відділення гімнастики в нашому місті - у ДЮСШ №2 вже сформувало групу і більше дітей не приймає. Про це "Спортивному Житомиру" розповіла директор школи  Людмила Новицька.

2017.08.23 14:31Гімнастика

Житомирський студент представлятиме Україну на всесвітній Універсіаді в Тайвані

Студент Житомирського державного університету імені Івана Франка Петро Пахнюк в складі збірної України зі спортивної гімнастики вирушили на літню Універсіаду-2017, яка з 19 по 30 серпня пройде на Тайвані. Разом з Пахнюком на змагання відправилися також олімпійський чемпіон Олег Верняєв і призер Олімпійських ігор Ігор Радівілов.

2017.08.17 12:31Гімнастика

Житомиряни Антон Олівсон та Володимир Грибук виграли 10 медалей на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики

Десять медалей на двох завоювали житомиряни Антон Олівсон та Володимир Грибук (тренер - Петро Тесленко, ДЮСШ№2 м

2015.11.17 04:45Гімнастика

Олег Верняєв – чемпіон світу зі спортивної гімнастики!

Неймовірну крапку у виступі на світовій першості зі спортивної гімнастики в китайському Наньніні ставить наш Олег Верняєв! У вправах на брусах український гімнаст здобуває звання чемпіону світу

2014.10.12 10:43Гімнастика