Гімнастика

Дата: 29.11.2017 11:13
Житомирянка Олександра Мохорт отримала звання майстра спорту України міжнародного класу зі спортивної аеробіки. Дівчина виконала норматив на чемпіонаті Світу в Польщі, де, в складі збірної, виборола 4 командне місце.
Дата: 17.10.2017 13:30
З 12 по 14 жовтня у Львові відбувся Чемпіонат України серед юніорів зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці).
Дата: 06.10.2017 10:40
Нещодавно студентки ЖДУ ім. Івана Франка та вихованки ЖДЮСШ «Авангард» - Олександра Мохорт та Валерія Семеній  стали бронзовими призерками чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки. Який відбувся 22-24 вересня в італійській Анконі. Олександра Мохорт розповіла, що було найважче у змаганні, як до них ставились спортсмени з інших країн. А також, які – проблеми в Україні завадили дівчатам здобути золото на чемпіонаті Світу.
Дата: 29.09.2017 15:08
Житомирська ЗОШ №27 стала переможцем першого етапу Кубку міністра оборони України серед допризовної молоді, присвяченого Дню захисника України.
Дата: 25.09.2017 11:32
Студентки факультету фізичного виховання і спорту - Олександра Мохор та Валерія Семеній - стали бронзовими призерками чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки у віковій категорії "дорослі".
Дата: 18.09.2017 10:34
Студент Житомирського державного університету ім. Івана Франка Петро Пахнюк виборов дві срібні медалі на Кубку світу з гімнастики (FIG World Challenge Cup Paris 2017). Який відбувся 16-17 вересня у Парижі, Франція.
Дата: 14.09.2017 15:12
Житомирський студент, чемпіон України, майстер спорту міжнародного класу зі спортивної гімнастики, переможець та призер багатьох всеукраїнських та всесвітніх змагань Петро Пахнюк планує представляти Україну на Олімпіаді у Токіо.
Дата: 07.09.2017 15:55
Гімнаст та студент Житомирського державного університету Петро Пахнюк звик працювати на результат. Тому навіть срібна медаль всесвітньої Уніерсіади у вправах (спортивна гімнастика, вправи на парельних брусах) дуже засмутила хлопця. Тим паче, що до золота не вистачило лише однієї десятої бала (15.500 проти 15.600).
Дата: 06.09.2017 09:54
Українські гімнасти здобули п'ять медалей на етапі Кубка світу в болгарській Варні. Дві з них - на рахунку студента житомирського державного університету імені Івана Франка Петра Пахнюка. Він виграв «золото» на паралельний брусах (15.050) і «срібло» у вільних вправах (14.550) (D - 5.900, Е - 8.650).
Дата: 23.08.2017 15:09
Представник Житомирського державного університету імені Івана Франка Петро Пахнюк став віце-чемпіоном на всесвітній Універсіаді 2017, яка зараз триває в Тайланді. Петро здобув срібло у вправах на паралельних брусах. До золота він не дотягнув всього однієї десятої бала - 15.500 в українця і 15.600 у чемпіона шого Нономури з Японії.
Дата: 23.08.2017 14:31
В Житомирі не вистачає тренерів з гімнастики, тому віддати свою дитину на цей вид спорту у батьків вже не вийде. Єдине відділення гімнастики в нашому місті - у ДЮСШ №2 вже сформувало групу і більше дітей не приймає. Про це "Спортивному Житомиру" розповіла директор школи  Людмила Новицька.
Дата: 17.08.2017 12:31
Студент Житомирського державного університету імені Івана Франка Петро Пахнюк в складі збірної України зі спортивної гімнастики вирушили на літню Універсіаду-2017, яка з 19 по 30 серпня пройде на Тайвані. Разом з Пахнюком на змагання відправилися також олімпійський чемпіон Олег Верняєв і призер Олімпійських ігор Ігор Радівілов.
Дата: 24.07.2017 12:40
Житомирянка Олександра Мохорт в складі української команди зі спортивної аеробіки посіла четверте місце на Всесвітніх іграх, які зараз тривають у польському Вроцлаві. Наші дівчата пройшли кваліфікацію і успішно потрапили до фіналу, де отримали оцінку 17.800
Дата: 06.07.2017 12:30
Збірна команда Житомирської області зі спортивної аеробіки, в склад якої входять вихованці житомирських ДЮСШ « Авангард» та «Юність» повернулись з Чемпіонату України серед школярів, який проходив 29.06-02.07.2017 року в м. Бердянську. Виступ нашої команди був надзвичайно успішним!
Дата: 16.05.2017 11:30
Житомиряни повернулися переможцями з Чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді, який відбувся у Сумах 11-12 травня 2017 року.
Дата: 13.02.2017 14:48
Традиційний щорічний відкритий Кубок С.П.Корольова зі спортивної аеробіки серед ДЮСШ та ДЮК відбудетсья в Житомирі 24-25 лютого. Змагання проходитимуть у спорткомплексі ДЮСШ "Авангард", що на Фещенка-Чопівського.
Дата: 14.12.2016 09:29
Вихованка житомирської ДЮСШ№2 Зейнаб Кварацхелія взяла участь у чемпіонаті України серед юніорів зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), який з 05 по 08 грудня 2016 році відбувався у Вінниці.
Дата: 30.11.2016 11:52
На вихідних в спорткомплексі Запорізького національного технічного університету відбувся фінал Кубку України зі спортивної аеробіки серед дорослих. Збірну команду Житомирської області представляли п’ять спортсменок, серед яких і студентки факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка.
Дата: 07.11.2016 11:07
В Естонії, у місті Кохтла-Ярве, з 29 по 30 жовтня 2016 року проходили Міжнародні змагання зі спортивної аеробіки. У змаганнях взяли участь двадцять спортивних команд з семи країн світу - Естонії, України, Фінляндії, Білорусі, Латвії, Литви та Росії.
Дата: 11.10.2016 11:01
Команда житомирських спортсменів, вихованців житомирської ДЮСШ№2, взяла участь у Кубку України та Всеукраїнських змаганнях зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичної доріжці), які 4-8 жовтня відбулися в місті Шостка.
Дата: 07.09.2016 14:34
Олексій Шевченко навчається у Житомирському державному університеті ім.І.Франка, захоплюється спортом і працює тренером у кількох спортивних центрах, а також допомагає у недільній школі при Свято-Михайлівському кафедральному соборі.