29.09.2017 15:08

Житомирська ЗОШ №27 виграла міський етап Кубку міністра оборони України

Житомирська ЗОШ №27 стала переможцем першого етапу Кубку міністра оборони України серед допризовної молоді, присвяченого Дню захисника України, повідомляє АФЖО.

Вирішальні матчі першого етапу турніру відбулися 27 вересня на майданчику за адресою вул. Вокзальна, 8. Окрім матчів відбулася урочиста церемонія відкриття футзального поля та майданчика для стріт-воркауту. З міського бюджету на цей проект було виділено майже 1,5 мільйони гривень.

Першу путівку до фіналу здобула команда ЗОШ №27, яка виявилася сильнішою за однолітків ЗОШ №33, а в іншому півфіналі команда Житомирського міського колегіуму не залишила шансів ЗОШ №19 – перемога 9:2. Вирішальний матч між командами ЗОШ №27 та Житомирського міського колегіуму видався, як і годиться фіналу, напрочуд драматичним і напруженим. Після першого тайму учні ЗОШ №27 вели в рахунку 2:0, але по перерві гравці ЖМК Кирило Соболь та Данило Олексюк відновили паритет – 2:2. Однак, команда ЗОШ №27 все ж дотиснула суперника, вирішальний гол на заключній хвилині гри забив Олексій Петигирич.

Тепер на команду ЗОШ №27 очікує другий етап Кубку міністра оборони, у якому їх суперниками стануть команди-переможці першого етапу з міст обласного підпорядкування. Другий етап турніру відбудеться 7 жовтня у житомирському залі ФОКу.

Нагадаємо, перший етап змагань з футзалу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України, присвячених Дню захисника України стартували 26 вересня, участь у них взяли 16 команд, сформованих із учнів міських шкіл. Змагання проходили на спортивних майданчиках ЗОШ №26 та на майданчику по вул. Вокзальна, 8.