07.03.2018 14:14

Житомирський студент став бронзовим призером I етапу Кубку світу зі спортивної гімнастики

Студент ЖДУ ім. Івана Франка Петро Пахнюк здобув бронзову медаль першого етапу Кубку світу зі спортивної гімнастики, який проходив в Чикаго, США.

Українець набрав 83.064 очка в багатоборстві і поступився лише бронзовому призеру минулорічного чемпіонату Європи британцеві Джеймсу Холу - 83.297 і власникові бронзи минулого чемпіонату світу у вільних вправах американцеві Юлю Мольдауеру - 85.964. При цьому, Мольдауер виграв і торішній етап Кубку світу в Чикаго.

Зазначимо, що чемпіон світу-2017 у вільних вправах і в опорному стрибку японець Кендзо Сірано посів лише шосте місце через два падіння на коні.

На торішньому етапі в Чикаго збірна України також була на п'єдесталі. Тоді друге місце здобув Олег Верняєв, який зараз відновлюється після операції. У свою чергу, Пахнюк завоював свою першу медаль Кубку світу.

Кубок світу складається з чотирьох етапів. Перший з них відбувся в Чикаго. Наступний пройде з 17 по 18 березня в Штуттгарті, з 21 по 22 березня пройде етап в Бірмінгемі, останнім етапом стане турнір у Токіо 14 квітня.