07.09.2017 15:55

Житомирський студент залишився розчарованим сріблом всесвітньої Універсіади, бо розраховував на золото

Гімнаст та студент Житомирського державного університету Петро Пахнюк звик працювати на результат. Тому навіть срібна медаль всесвітньої Універсіади у вправах (спортивна гімнастика, вправи на паралельних брусах) дуже засмутила хлопця. Тим паче, що до золота не вистачило лише однієї десятої бала (15.500 проти 15.600).

- Коли я піднімався на п'єдестал, я взагалі не був нічому радий. Мені було соромно, тому що тренер налаштовував нас на І місце. Він прорахував, що ми зможемо це зробити. Однак, я впав на елементі, на якому раніше ніколи не падав, і Олег Верняєв зробив помилку. Тому, коли я побачив результат, що ми на другому місці, засмутився і зрозумів, що тренер буде злий, - говорить Петро.

Хлопець займається гімнастикою з 8 років. Спорт для нього - це справа всього життя, до якої він відноситься з особливим фанатизмом та любов’ю. Задля досягнення результату Петро Пахнюк тренується щодня по три години зранку і ввечері. Окрім цього ритм життя спортсмена є дуже активним. Він постійно їздить на збори, літає на змагання. А відпочити може лише у міжсезоння, але недовго. 

Спортивний Житомир