24.04.2018 10:53

Результати чемпіонату та Кубку України з гирьового спорту в Житомирі

З 19 по 22 квітня 2018 року у Житомирі, у спортивному комплексі «Динамо», відбувся Кубок України та чемпіонат України з гирьового спорту серед юніорів. У змаганнях взяли участь понад 200 учасників із 22 областей України та міста Києва.

У складі команди Житомирської області у змаганнях взяли участь 26 спортсменів.

За результатами змагань переможцями і призерами Кубку України серед дорослих стали:
Степанюк Вікторія – 1 місце у в.к. + 68 кг у вправі ривок гирі;
Пронтенко Василь – 2 місце у в.к. до 68 кг у двоборстві;
Сапанусь Василь – 2 місце у в.к. до 73 кг у двоборстві;
Туренко Єлизавета – 3 місце у в.к. + 68 кг у ривку;
Петрук Ярослав – 3 місце у в.к. до 85 кг у двоборстві;
Новаківський Вадим – 3 місце у в.к. до 68 кг з довгого циклу;
Макарчук Марія – 3 місце у в.к. до 58 кг у ривку.

У чемпіонаті України серед юніорів:
Сапанусь Василь – 1 місце у в.к. до 73 кг у двоборстві;
Колесник Євгеній – 1 місце у в.к. до 78 кг у двоборстві;
Колесник Віталій – 1 місце у в.к. до 68 кг з довгого циклу;
Туренко Єлизавета – 2 місце у в.к. + 68 кг у ривку;
Бирка Дмитро – 2 місце у в.к. до 68 кг у двоборстві;
Радчук Яна – 3 місце у в.к. до 63 кг у ривку.

Вперше норматив Майстра спорту України виконали: Леухін Віталій та Бирка Дмитро.

У командному заліку збірна Житомирської області зайняла ІІІ місце, ІІ місце – Харківська обл., а переможцями стала збірна Полтавської обл.

Тренерський колектив, який підготував збірну команду Житомирської області з гирьового спорту: Романчук В.М., Пронтенко К.В., Пронтенко В.В., Затилюк Г.П.. Мосійчук О.В.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні за підтримки Управління сім`ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та Житомирського обласного відділення НОК України.