17.11.2017 09:56

Житомирський студент здобув срібло на Чемпіонаті Світу з гирьового спорту

Студент Житомирського національного агроекологічного університету Євгеній Колесник, у складі збірної України, здобув ІІ місце на Чемпіонаті Світу з гирьового спорту. Змагання стартувало в Сеулі (Південна Корея) 15 листопада і триватиме до 19 листопада 2017 року.

До складу збірної команди України увійшли 14 спортсменів: Ігор Гавришко, Максим Канунніков, Олег Коломієць, Олексій Остапчук, Ярослав Сушко, Володимир Недоля, Сергій Єрмоленко, Володимир Поручіков, Євгеній Колесник, Олександр Дзюба, Андрій Степурський, Микола Ткачук, Антон Бабічев та Михайло Тупиця.

Житомирянин Євгеній Колесник - титулований спортсмен, в його колекції близько півсотні медалей, десятки відзнак і призових місць на змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

У жовтні цього року спортсмен здобув ІІ місце на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок і ветеранів спорту.

У квітні хлопець посів І місце на Чемпіонаті України серед юніорів з двоборства, а у грудні 2016 року виборов «бронзу» на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту пам'яті Ю. О. Резнікова.

Крім, цього  Колесник виконав норматив «Майстра спорту України» і здобув «срібло» чемпіонату Європи з гирьового спорту в травні 2016 року.