02.11.2017 09:18

Житомиряни завоювали друге загальнокомандне місце на чемпіонаті ФСТ «Україна» з гирьового спорту

З 27 по 29 жовтня 2017 року в Києві відбувся чемпіонат ФСТ «Україна» з гирьового спорту серед трудящих промислової сфери, транспорту та соціально-побутової сфери серед дорослих та ветеранів (чоловіки – двоборство, жінки – ривок).

У складі збірної команди Житомирської області у змаганнях взяли участь 25 спортсменів (23 – чоловіки, 2 – жінки). Усі вони виступали у віковій групі 18 – 39 років.

За результатами змагань наші гирьовики вибороли 14 медалей (4 – золотих, 5 – срібних та 5 – бронзових). Серед чемпіонів: Хиля Євгеній – вагова категорія 63 кг, Кравчук Ярослав – вагова категорія 68 кг, Бирка Дмитро – вагова категорія 73 кг та Макарчук Марія – вагова категорія 58 кг.

У загальнокомандному заліку збірна команда Житомирської області посіла ІІ місце, поступившись Миколаївській області. ІІІ місце – м. Київ.