01.12.2016 17:15

Бердичівляни виграли міжнародний турнір з індорхокею

У місті Шостка, що на Сумщині, відбувся Х Міжнародний турнір з індорхокею пам’яті Олександра Федоренка. У змаганнях взяли участь 10 команд з України та Білорусі. Бердичівщину у цих змаганнях представляла команда БКПЕП «Старт» під керівництвом Василя Гарбуза.

У груповому раунді наші земляки потрапили до групи «1», де їх суперниками були команди з Мінська, Бреста (Білорусь), «Молодіжка» (Суми) та КДЮСШ «Барса-2003» (Шостка). Хокеїсти БКПЕП «Старт» перемогли у першій грі КДЮСШ «Барса-2003» з рахунком 13-1. У другій грі перемогли «Молодіжку» з рахунком 6-3. У наступній грі перемогли СДЮШОР Брест з рахунком 4-0. А в останній грі групового раунду зіграли внічию 2-2 з командою Мінська.

За підсумками групового раунду бердичівські хокеїсти вийшли до фінального раунду, зайнявши у своїй групі перше місце.

У фінальному раунді хокеїсти БКПЕП «Старт» двічі перемогли спочатку КДЮСШ «Барса-2000» з рахунком 4-3 та згодом КДЮСШ №1 Черкаси з рахунком 5-3, ставши переможцями Х Міжнародного турніру з індорхокею пам’яті Олександра Федоренка.

Кращим гравцем у команді БКПЕП «Старт» став Володимир Каплінський. Кращим захисником турніру було визнано бердичівлянина Сергія Сукача.

Бердичівська команда отримала Кубок, диплом та медалі. Також подарунками були відзначені кращі гравці турніру.

Спортивний Житомир за матеріалами Ріо Бердичів