08.06.2017 15:31

Бердичівські хокеїсти виграли п’яту хокейну лігу Європи

У словенському селі Предановці (кількість населення – близько 180 осіб) завершився чоловічий EuroHockey Club Challenge IV 2017, участь у якому вперше взяв хокейний клуб «Старт» з Бердичівщини. Ці змагання, по суті – п’ята ліга Чемпіонату Європи з хокею на траві.

Бердичівляни вперше брали участь у такому престижному турнірі, здобувши право на це за підсумками минулорічного чемпіонату України. Нагадаємо, у сезоні 2015-2016 років наші земляки здобули срібло українського чемпіонату.

Про це повідомляють Бердичівські новини

Поїздка до Словені для стартівців виявилася більш ніж вдалою. Здобувши три впевнені перемоги у своїй підгрупі «В» над греками (4:0), словенцями (6:2) та мальтійцями (5:3) наші хокеїсти у фіналі зустрілися з переможцями підгрупи «А» – фінською «Сейнейокі Юнайтед», де «каменя на камені» не залишили від суперника.

Надупевнена перемога 7:0, яка вивела підопічних тренера Василя Гарбуза до вищого за рангом дивізіону – EuroHockey Club Challenge IІІ. Правда, чи візьмуть участь у ньому стартів ці у наступному сезоні, залежатиме від їх виступу у чемпіонаті України. Нагадаємо, що нині наші земляки у турнірній таблиці чемпіонату України йдуть четвертими, відстаючи від потрібної другої сходинки на шість очок. До речі, кращим бомбардиром турніру у Словенії став із 8 голами наш Дем’ян Мазуркевич.

Відзначимо, що у ці ж дні у Вінниці проходили змагання у EuroHockey Club Challenge I, у якому команда господарів – вінницька «ОКС-ШВСМ» – не лише впевнено посіла перше місце, але й здобула права з наступного сезону виступати у найвищому хокейному дивізіоні Європи – «Трофі».