28.03.2016 11:02

Хокейний клуб "Житомирські Крила" пробився до півфіналу Кубку Київської хокейної ліги

Житомирська хокейна команда "Житомирські Крила" пробилася до півфіналу Кубку Київської хокейної ліги. У другому чвертьфінальному матчі, який відбувся в столиці27 березня, житомиряни перемогли "Снайперів" з рахунком 6:2, а також виграли серію булітів 1-0.

Тепер у півфіналі суперниками "Житомирських крил" стане ХК "Троєщина", який у чвертьфіналі без проблем обіграв хокеїстів "777-2"

Також хокеїсти з Житомира цього сезону взяли участь в розіграші регулярного чемпіонату КХЛ. У вирішальному турі "Крилам" так і не вдалося переграти команду "Медведів". Вони поступилися з рахунком 4-1. Таким чином команда посіла четверту сходинку у таблиці і загалом у сезоні 2015/16.

До речі, суперник житомирян у піфіналі кубку, ХК "Троєщина" став переможцем цього турніру. Житомиряни одну гру в киян виграли, а іншу програли.