1 2 3 4 5 6

Хокей

ШВСМ-СТАРТ з Житомирщини представлятиме Україну в чемпіонаті Європи з хокею на траві Euro Hockey Club Challenge II

03.07.2019 12:17Хокей

З 28 по 30 червня у Вінниці проходив VII фінальний тур чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд вищої ліги. У змаганнях взяли участь 8 команд, і зокрема, команда ШВСМ-СТАРТ Житомирської області.

«Ми націлені на перемогу. Звичайно, суперники підготовлені і перевагою є те, що вони мають місця для тренувань. У нас поки немає власного спеціалізованого поля, але ми сподіваємось, що у найближчий час все зміниться. Ми завжди налаштовуємось на якісну гру та призові місця і, думаю, гідно представимо нашу область», - зазначив тренер команди вищої ліги ШВСМ-СТАРТ Андрій Черкас.

Підтримав спортсменів і президент обласної федерації хокею на траві Максим Вілівчук. Майже одразу після відкриття розпочалася перша зустріч в рамках турніру.

«Радію, що наша команда бере участь у такому престижному чемпіонаті. В команді усі спортсмени підготовлені та цілеспрямовані. Приїхав, аби передати гравцям настрій, віру у перемогу та підтримку Житомирщини. Сподіваюсь, що місцева влада підтримуватиме ідеї, які сприятимуть розвитку даного виду спорту у нас в області. Першочерговим, начасі, є питання створення поля для хокею на траві», - зазначив Максим Вілівчук.

За результатами турнірної таблиці перемогу одержала команда хокеїстів із Вінниччини, бронза – у команди Житомирщини. Так, гравці ШВСМ-СТАРТ вибороли право представляти Україну в чемпіонаті Європи з хокею на траві Euro Hockey Club Challenge II у 2020 році.

Нагадаємо, що хокей на траві (field hockey) – літній олімпійській вид спорту, один з найбільш популярних в світі видів хокею.

Спортивний Житомир

Теги: ОШВСМ 

Схожі новини