26.03.2018 16:01

В Житомирі відбувся перший відкритий урок із художньої гімнастики. ФОТО

В суботу, 24 березня, в Житомирі відбувся відкритий урок з художньої гімнастики, який організувала нещодавно створена "Асоціація спортивної гімнастики в Житомирській області". Двогодинне заняття для юних спортсменок провела майстер спорту з художньої гімнастики тренер клубу з художньої гімнастики "Planet Rhythmics" (Ванкувер, Канада) Наталія Калкан.

- Місяць тому була створена Асоціація спортивної гімнастики в Житомирській області після десятирічної перерви. Її організували вихованки заслуженого майстра спорту України Тетяни Борисівни Одарюк. Набрали дітей, почали займатися. І це перша відкрите тренування, де батьки можуть побачити результати місячної роботи своїх дітей. Якраз в місто у відпустку приїхала Наталія Калкан і ми запросили провести її майстер-клас для наших вихованок,- розповіла керівник організації Олена Орлова.

Житомирянка Наталія Калкан вже певний час живе і працює в Канаді. Серед її вихованок - чемпіонки Британської Колумбії, срібні призерки Кубку чотирьох континентів (Чикаго). Наразі Наталія приїхала на декілька тижнів в Житомир у відпустку. 

 - Якщо в спорті вищих досягнень у художній гімнастиці Україна Канаду випереджає. Саме тому спеціалістів з України запрошують тренувати в Канаду. То по масовій роботі, роботі з маленькими дітьми, організації занять, спілкуванню з дітьми Канада далеко попереду. В мене є гарна можливість активно вивчати цей досвід. І в Житомирі, під час майстер-класу, ці напрацювання якраз стали в нагоді. Діти активно включилися в роботу і все дуже чудово пройшло, - прокоментувала урок Наталія Калкан. 

Наталія переконана, що в Житомирі хороші перспективи для розвитку художньої гімнастики:

- Тренерська команда зібралася хороша. При певній підтримці влади все буде добре. Звісно, зірок одразу не буде. Художня гімнастика - не той вид спорту, який може дати результат через рік чи два. Але за 3-4 роки все буде.

Спортивний Житомир