31.08.2017 10:56

Анонс спортивних подій в Житомирі на 2-3 вересня

На веслувальній базі «Спартак» (вул.Чуднівське шосе, 1а) 2 вересня о 10.00 проводитиметься спортивно-оздоровчий фестиваль з веслування на човнах «Дракон» під назвою «Поліський Дракон». У змаганнях братимуть участь команди сформовані з колективів підприємств, установ організацій нашого міста.

3 вересня у Житомирі на спортивному майданчику міської гуманітарної гімназії №23 (вул. Лятошинського,14), з 9.30 до 17.30 проходитиме ІІ відкритий всеукраїнський турнір з футзалу «Джерело життя».

Турнір проводиться за ініціативи Житомирської обласної громадської організації «АКВА ВІТА», діяльність якої направлена на ресоціалізацію нарко- та алкозалежних осіб, та за підтримки Житомирської міської ради і асоціації футзалу Житомирщини.

У змаганнях запланована участь команд громадських організацій з Житомира та міст України, а також команда Житомирської міської ради.

Даний проект направлено на популяризацію здорового способу життя, залучення широких верств населення до занять масовим спортом та налагодження співпраці між громадськістю та органами влади.

Спортивний Житомир