06.06.2018 16:16

Депутати Житомирської облради мають перші здобутки на Всеукраїнській спартакіаді

Депутатський корпус Житомирської області на чолі з головою обласної ради Володимиром Ширмою беруть участь на головних спортивних змаганнях для органів місцевого самоврядування - Всеукраїнській спартакіаді депутатів усіх рівнів.

VІІ Всеукраїнська спартакіада стартувала 5 червня у місті Чорноморськ Одеської області та триватиме до 9 червня.

Цьогоріч змагатись за звання найсильнішої та найспортивнішої області приїхали 16 команд. Кожна команда налічує по 25 представників, які змагатимуться у 5 видах спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, швидкі шахи і шашки.

Збірна команда Житомирщини представлена переможцями фінальних змагань обласної спартакіади.

Отож, у складі нашої команди  - голова Пулинської районної ради Анатолій Липко та голова Коростенської районної ради Василь Клименко, Станішівський сільський голова Юрій Матвійчук, Кочерівський сільський голова Катерина Слюсаренко. У складі команди також грають і депутати обласної ради Юрій Довгополий, Валентин Саківський та Руслан Павлюк. Очолюють делегацію з Житомирщини голова обласної ради Володимир Ширма та голова фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Борис Шевчик.

За результатами першого спортивного дня Всеукраїнської спартакіади депутатів усіх рівнів збірна команда Житомирської області отримала вже перші результати.

У командних видах спорту, а саме футзалі та волейболі, наші представники лідирують у своїх групах.

Футболісти розгромили збірні команди Київської та Полтавської областей з рахунком 5:1 та 2:0 відповідно. По волейболу наша команда обійшла суперників з Вінниччини та Буковини з рахунком 2:0 та 2:1.

За матеріалами Житомирської обласної ради

Спортивний Житомир