25.06.2018 13:07

Губернатор Житомирщини вдруге зібрав спортсменів обговорити проблеми галузі

У понеділок, 25 червня, голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич вдруге зустрівся із спортсменами області, аби обговорити проблеми галузі, які турбують присутніх та розповісти про останні досягнення обласної влади. 

Втім, жвавої дискусії не вийшло - на зустріч зібрали переважно молодь, яка традиційно не надто полюбляє подібні заходи. Та й похвалитися новими здобутками губернатору теж не вдалося - з минулої подібної зустрічі пройшло не так багато часу, аби можна було говорити про якісь нові зміни.

Відтак все обмежилося врученням стипендій голови Житомирської облдержадміністрації двом спортсменам, які через тренування не змогли потрапити на відповідний захід у п'ятницю. Відзнаки були вручені  срібному призеру Чемпіонату Європи з боксу серед юнаків Олексію Плісаку та чемпіонці Всесвітньої гімназіади з велоспорту Тетяні Ященко. 

Також на зустрічі коротко обговорили питання створення спортивного майданчика для команди з хокею на траві, яка зараз тренується в Гришківцях. Ігор Гундич пообіцяв, що вже найближчим часом на Житомирщині з'явиться спортивна школа з хокею на траві.

Спортивний Житомир