29.12.2017 09:31

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич: "Ініціативу у створенні благодійного фонду мають проявити спортсмени"

Нещодавно голова Житомирської ОДА Ігор Гундич проявив ініціативу створити благодійний фонд для підтримки культури і спорту. В одному з коментарів він розповів, що фонд має запрацювати з початку 2018 року. Однак, трохи згодом зауважив, що однієї ініціативи голови облдержадміністрації недостатньо.

Ігор Гундич вважа, що бажання створити фонд повинно бути перш за все у спортсменів та меценатів:

"Я думаю, що фонд повинен бути, тому що іншого виходу немає, для того, щоб допомагати не тільки футбольній команд, а й взагалі іншим спортсменам, які готові на сьогодні показувати хороші результати. Але я вважаю, що таку ініціативу, у першу чергу, мають проявити спортмени. Бо я як голова адміністрації не маю права створювати благодійний фонд. Тобто ініціативу мають проявити і спортсмени і бізнесмени, для того, щоб спільно такий фонд створити. А я буду все робити для того, щоб він нормально працював і розвивався. На сьогодні поки зворотнього зв'язку не було, але я думаю, це через новорічні свята, а після них ця ініціатива обов'язково знайде своїх прихильників, які прийдуть і скажуть, що готові цим займатися". 

Нагадаємо, що голова обласної ради Володимир Ширма також підтримав ініціативу Ігора Гундича і розповів про головну мету такого проекту, та про те, що наразі розглядаються питання, як заснувати благодійний фонд та як він має функціонувати. 

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир