29.01.2018 11:25

Бердичівлянин Віктор Лонський здобув перемогу на Міжнародному турнірі у Франції

Бердичівські спортсмени продовжують брати участь у престижних міжнародних змаганнях. У Франції в місті Ірсон відбулися міжнародні змагання зі стрибків у висоту. У цих змаганнях взяли участь двоє бердичівлян – Віктор Лонський (тренер – Ігор Лонський) та Юрій Кримаренко (тренер – Володимир Журавльов).

Суперниками бердичівських спортсменів стали один із найсильніших спортсменів світу та Європи Матеуш Пшибилько (Німеччина), фіналіст чемпіонату світу і бронзовий призер чемпіонату Європи Еіке Онне (Німеччина), Абдулайе Діарра, Вільєм Аубатін, Йен Бенземія та Матьє Томассі (Франція), Ален Мелон (Хорватія), Марко Санчес (Іспанія), Жан-Поль Масанга Мекомбо (ДР Конго) та Дмитро Дем’янюк (Україна).

Віктор Лонський, який нині знаходиться у досить пристойній формі, про що свідчить його нещодавні перемоги на турнірах у Білорусі та Чехії, на цьому турнірі зумів виступити найкраще з усіх учасників, здобувши перемогу з результатом 2 метри 27 сантиметрів. Друге місце посів спортсмен з Німеччини – Еіке Онне з результатом 2 метри 24 сантиметри, а третім став ще один спортсмен з України – Дмитро Дем’янюк з результатом 2 метри 21 сантиметр. Ще один бердичівлянин Юрій Крімаренко розділив четверте місце зі спортсменом Абдулайе Діаррою (Франція), їхній результат – 2 метри 17 сантиметрів.


Також приємно відзначити, що Віктор Лонський та спортсменка з Харкова Катерина Табашник були визнані Найкращими легкоатлетами України у грудні 2017 році, про це стало відомо за підсумками голосування, яке проводила Федерація легкої атлетики України.