02.09.2014 11:31

Кращі спортсмени Житомира отримають стипендію міського голови

Міська координаційна рада по спорту визначила претендентів на щорічну стипендію міського голови для обдаровнаих та перспективних спортсменів Житомира. Цього року на 107 стипендій було подано більш як 130 кандидатур і раді довелося збиратися двічі, щоб обрати достойних. Втім, обговорення було набагато спокійнішим, ніж минулого року. Нагадаймо, що згідно положення міська рада має виплатити 107 стипендій, з них 20 - підвищених по 1300 грн і 87 звичайних - по 800 грн. Стипендію мають виплатити 12 вересня під час відзначення Дня фізичної культури і спорту в Житомирі.

Публікуємо перелік стипендіатів, яких обрала міська координаційна рада

Підвищену стипендію отримають:

1 Степаненко Володимир Валентинович - Житомирський регіональний центр
з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
2 Ващенко Лідія Юріївна - Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамовець»
3 Покотило Марта Миколаївна - Житомирська обласна федерація триатлону
4 Недоля Володимир Володимирович - Житомирська обласна федерація гирьового спорту
5 Мягченко Олег Сергійович - Житомирська обласна федерація гирьового спорту
6 Сорока Андрій Віталійович - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
7 Хом’як Катерина Вікторівна - Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 управління освіти міської ради
8 Бойко Кирило Олександрович - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
9 Русак Варвара Олександрівна - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
10 Горкуша Ольга Василівна - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
11 Сірик Злата Дмитрівна - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
12 Забродська Лариса Віталіївна - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
13 Демчук Володимир Вікторович - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
14 Наумова Анна Євгеніївна - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
15 Матвейчук Крістіна Павлівна - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
16 Мохорт Олександра Олексіївна - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
17 Яковчук Галина Олегівна - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
18 Білорус Олексій Юрійович - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
19 Сухотська Анастасія Олегівна - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
20 Трибель Наталія Сергіївна - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради

Всі інші отримають звичайну стипендію

Список стипендіатів Житомирського міського голови у 2014 році з інвалідного спорту:

1. Пугач Іван Сергійович - Житомирський регіональний центр  з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
2. Ренькас Дмитрій Павлович - Житомирський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
3. Сущик Ірина Вікторівна - Житомирський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
4. Кукса Віктор Олександрович - Житомирський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
5. Кукса Катерина Олександрівна - Житомирський регіональний центр  з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
6. Мітюрєва Дар’я В’ячеславівна - Житомирський регіональний центр  з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»


Список стипендіатів Житомирського міського голови у 2014 році з олімпійських видів спорту:

1 Білоус Ілля Олександрович - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
2 Корнатовський Валентин Юрійович - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
3 Недзведський Вадим Олексійович - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
4 Стрельченко Артур Юрійович - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
5 Файдюк Михайло Валерійович - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
6 Ільченко Антон Вікторович - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
7 Береза Іванна Андріївна - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
8 Микитенко Олександр Васильович - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
9 Павлова Катерина Сергіївна - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
10 Андрійчук Анна Олегівна - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
11 Домбровська Василина Володимирівна - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
12 Камінчук Ольга Олександрівна - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
13 Кісіль Ольга Сергіївна - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
14 Кос Андрій Миколайович - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
15  Моргалюк Сніжана Валентинівна - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
16 Мицик Володимир Андрійович - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
17 Пасюк Маргарита Володимирівна - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
18 Стасюк Тамара Михайлівна - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
19 Черняєв Ілля Петрович - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
20 Чорний Юрій Олексійович - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
21 Шелесько Ростислав Сергійович - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
22 Шульга В’ячеслав Вікторович - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
23 Хусаінова Дар’я Сергіївна - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
24 Юхимчук Володимир Сергійович - Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради
25 Беляк Вікторія Вікторівна - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
26 Бугайчук Дар’я Андріївна - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
27 Вольська Анастасія Зінонівна - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
28 Климчук Олена Дмитрівна - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
29 Рокитенець Тетяна Олександрівна - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
30 Мандрик Богдан Васильович - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
31 Канавський Володимир Олегович - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
32 Оніщук Микола Васильович - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
33 Дубовенко Олександр Анатолійович - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
34 Гриньок Роман Володимирович- Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
35 Павленко Ілля Олександрович - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
36 Ніколайчук Денис Вікторович - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
37 Любич Богдан Олександрович - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
38 Івашков Андрій Євгенович - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
39 Сухатський Роман Олександрович - Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 управління освіти міської ради
40 Ревуцька Кристіна Романівна - Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамовець»


Список стипендіатів Житомирського міського голови у 2014 році з неолімпійських видів спорту:

1. Женжеруха Артем Миколайович - Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамовець»
2. Парфенюк Наталія Геннадіївна - Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 управління освіти міської ради
3. Гапон Вікторія Михайлівна - Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 управління освіти міської ради
4. Масель Ярослав Сергійович - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
5. Семеній Валерія Валентинівна - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
6. Долгіх Анастасія Андріївна - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
7. Гонтар Артем Олександрович - Міський культурно-спортивний центр міської ради
8. Кобель Ярослав Олегович - Міський культурно-спортивний центр міської ради
9. Іщук Андрій Олександрович - Міський культурно-спортивний центр міської ради
10. Кратюк Вероніка Володимирівна - Міський культурно-спортивний центр міської ради
11. Сікалюк Олександр Віталійович - Міський культурно-спортивний центр міської ради
12. Орлик Андрій Русланович - Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність»
13. Трибель Олександр Сергійович - Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність»
14. Біляченко Олександр Олександрович - Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність»
15. Полтко Віктор Олександрович - Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність»
16. Даценко Євген Михайлович - Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність»
17. Прінц Ігор Володимирович - Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність»
18. Тарасюк Олександр Вікторович - Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність»
19. Алєксєєв Роман Геннадійович - Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність»
20. Яліков Олександр Олегович - Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність»
21. Машевська Діана Олександрівна - Житомирська обласна федерація триатлону
22. Соломенюк Єлізавета Сергіївна - Житомирська обласна федерація триатлону
23. Мордвінов Владислав Сергійович - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
24. Завадська Божена Олександрівна - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
25. Івашков Кирило Дмитрович - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
26. Колесник  Анатолій Богданович - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
27. Жек Олександр Сергійович - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
28. Сайківська Діана Олександрівна - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
29. Ляшкевич Вікторія Вадимівна - Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» обласної ради
30. Стревалюк Владислав Костянтинович - Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 управління освіти міської ради
31. Домославська Вікторія Вікторівна - Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 управління освіти міської ради
32. Ткаченко Сергій Миколайович - Дитячо-юнацька спортивна  школа № 2 управління освіти міської ради
33. Вітюк Наталія Василівна - Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 управління освіти міської ради
34. Петракович Євгеній Юрійович - Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 управління освіти міської ради
35. Хиля Євгеній Олегович - Житомирська обласна федерація гирьового спорту
36. Недоля Олександр Володимирович - Житомирська обласна федерація гирьового спорту
37. Морозов Віталій Васильович - Житомирська обласна федерація гирьового спорту
38. Золотухін Данило Олександрович - Житомирська обласна федерація таеквон-до
39. Дюков Олександр Олександрович - Міська федерація більярдного спорту
40. Смірнов Юрій Олегович - Житомирський обласний осередок спортивного більярду
41. Ученік Олександр Сергійович - Федерація мотоциклетного спорту України

 

 

Теги:рейтинги координаційна рада

Подібні новини