1 2 3 4 5 6

Інші

Кращим спортсменам Коростеня призначили стипендію міського голови

25.01.2019 11:57Інші

Відповідно до рішення сорок шостої сесії VІ скликання Коростенської міської ради, розпорядженням міського голови № 406 від 29.12.2018р. було встановлено стипендії міського голови кращим спортсменам міста.

Про це повідомляє офіційний сайт Коростеня

Знайомтесь, ось вони – стипендіати міського голови 2019 року.

Дорошенко Ірина Олексіївна

Смілива та бойова у спарингу і ніжна та тендітна у житті Іринка народилася 18 травня 2002 року. Юна борчиня навчалася у ЗОШ № 8, а згодом вступила до Броварського вищого училища фізичної культури та спорту. З 10 років Іринка тренувалась у Коростенській філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренерів Яковченка Олексія Петровича та Гулакова Олександра Вікторовича. З  перших тренувань, Ірина проявила себе, як впевнена та цілеспрямована спортсменка. Вже у 2013 році, змагаючись у ваговій категорії 38кг, вона посіла першу сходинку п’єдесталу на чемпіонаті України з вільної боротьби. У 2014 – 2015 роках була учасницею і переможницею  міжнародних турнірів у Польщі та Україні. З 2014 року є незмінним членом збірної команди України з вільної боротьби. У 2016 році стала срібною призеркою чемпіонату України з вільної боротьби серед дівчат у ваговій категорії 44кг та переможницею V Спортивних ігор школярів України з боротьби у ваговій категорії 46кг. У 2017 році стала призеркою та переможницею чемпіонатів Житомирської області та України з вільної боротьби, чемпіонкою України з боротьби сумо. У січні 2018 року на чемпіонаті Європи з боротьби сумо Ірина виборола І місце у віковій категорії до 21 року, ІІ місце у віковій категорії до 18 років та ІІІ місце у віковій категорії до 16 років.

Суслов Павло Вікторович

Коростенець Суслов Павло народився 13 липня 2002 року. Навчається Павло у Коростенській міській гімназії. З 10 років він займався легкою атлетикою, а в 11 років зрозумів, що його покликання – це спортивна ходьба. Кожного дня після уроків Павло спішив на тренування, де під керівництвом тренера Суслова Віктора Миколайовича він плідно працював та намагався досягти кращого результату. У 2015 році юний спортсмен вперше опинився на призовому місці, посівши другу сходинку п’єдесталу на чемпіонаті України зі спортивної ходьби на дистанції 3000м. Наступні перемоги не примусили на себе довго чекати. На змаганнях чемпіонату України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, долаючи дистанцію 10000м, спортсмен здобув бронзову нагороду. На командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 2001 року народження та молодших – став третім на дистанції 5000м, на змаганнях чемпіонату України зі спортивної ходьби серед команд ДЮСШ та команд СДЮШОР, долаючи дистанції 5000м та 10000м, виборов ІІІ місце.

Содель Анастасія Олегівна

Юна борчиня народилася 14 лютого 2005 року у Коростені. Навчається Анастасія у 8 класі міського ліцею. З 2017 року почала відвідувати заняття з вільної боротьби під керівництвом тренера Гулакова Богдана Анатолійовича. Вже у березні місяці 2018 року на змаганнях відбіркового турніру до Львівського вищого училища фізичної культури, змагаючись у ваговій категорії 58кг, Анастасія посіла І сходинку п’єдесталу. На чемпіонаті Житомирської області з вільної боротьби серед команд ДЮСШ Анастасія також здобула золоту нагороду. А в червні у Львові, де проходив Міжнародний турнір-меморіал з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005/2008 років народження, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Сазонова Олега Павловича, спортсменка також виборола перемогу. Цього ж року на змаганнях чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005/2008 років народження юна борчиня виборола третє місце.

Суворов Олександр Ігоревич

Олександр народився 19 квітня 2003 року у місті Коростені. Юний спортсмен навчається у 9 класі вечірньої школи. Маленький Сашко з дитинства цікавився тренуваннями з фрі-файту. А наприкінці 2014 року став одним із спортсменів Коростенського міськрайонного осередку Всеукраїнської громадської організації „Всеукраїнська Федерація фрі-файту та контактних єдиноборств”, відвідуючи тренування під керівництвом Євстаф’єва Юрія Володимировича. З перших днів Олександр показав себе як цілеспрямований спортсмен. У 2014 та 2015 роках він став бронзовим призером чемпіонату України з фрі-файту та дворазовим чемпіоном Житомирської області. У 2016 році Олександр став срібним призером чемпіонату України з елітних боїв та переможцем чемпіонату Житомирської області з фрі-файту серед дорослих та юніорів, переможцем  чемпіонату Житомирської області з панкратіону. У 2017 році на змаганнях Кубку України з фрі-файту спортсмен посів другу сходинку п’єдесталу та виборов І місце на чемпіонаті України з фрі-файту. А 2018 рік приніс йому перемогу на змаганнях чемпіонату України з фрі-файту та срібну нагороду чемпіонату України з елітних боїв.

Куца Марія Ігорівна та Мельник Єгор Іванович

Марійка та Єгор народилися у місті Коростені. Марійка навчається у 3 класі НВК № 2, а Єгор у 3 класі НВК № 12. Ще з раннього дитинства Марійка та Єгор полюбляли спостерігати за дорослими, які танцюють, та брати з них приклад. З 4 років вони почали відвідувати заняття у клубі спортивного танцю ,,Мрія’’ під керівництвом тренера Ніколайчука Володимира Івановича, а з шести років вже танцюють у парі. За невеликий проміжок часу Марія та Єгор показали себе з найкращої сторони. Талановиті танцюристи на Кубку України з танцювального спорту здобули срібну нагороду у категорії ,,Ювенали –1”(8 танців). Марійка та Єгор стали фіналістами чемпіонату України з танцювального спорту у категорії ,,Ювенали –1”з латиноамериканської програми та у категорії ,,Ювенали –1”(8 танців). А на змаганнях Кубку Житомирської області з танцювального спорту, змагаючись у категорії ,,Ювенали –1”(8 танців), посіли першу сходинку п’єдесталу.

Котвицька Діана Олександрівна

Діана народилась 5 листопада 2006 року, навчається у 7 класі міського ліцею. Маленька коростенка наполеглива та стійка. З 2016 року вона стала вихованкою Коростенської філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби. Щодня Діанка крокує до школи та з нетерпінням чекає коли закінчиться навчальний процес і вона зайде в зал, де розпочнеться тренування. Під чітким керівництвом свого тренера Гулакова Богдана Анатолійовича юна борчиня на кожному тренуванні вдосконалювала свої знання, вміння та навички. І результат не змусив на себе довго чекати. Адже у 2018 році на чемпіонаті Житомирської області з вільної боротьби Діана, змагаючись у ваговій категорії 33кг, виборола золоту нагороду, на змаганнях Міжнародного турніру-меморіалу з  вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005/2008 років народження, присвяченому пам’яті Заслуженого тренера України Сазонова Олега Павловича, стала бронзовою призеркою, на Відкритому турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвяченому пам’яті Р.Шухевича, отримала бронзову нагороду, на змаганнях Відкритого турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат ,,Перші кроки” опинилась на першому місці. Цього ж року на чемпіонаті України з вільної  боротьби серед юнаків та дівчат 2005/2008 років народження Діана стала п’ятою.

Рублевський Максим Анатолійович

Це спокійний та цілеспрямований юнак, який народився 31 липня 2003 року у місті Коростені. Максим навчається у 10 класі ЗОШ № 11. З 10 років Максим почав відвідувати тренування у відділенні дзюдо ДЮСШ ,,Старт” Житомирської обласної організації ФСТ ,,Україна” під керівництвом тренера Карпенюка Сергія Вікторовича. Вже через шість місяців юний спортсмен, змагаючись на чемпіонаті Житомирської області з дзюдо, посів  першу сходинку п’єдесталу. І це зовсім не дивно, адже на думку тренера, Максим має сильний спортивний характер. У 2018 році на змаганнях чемпіонату Житомирської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 1998/2003 років народження, змагаючись у ваговій категорії 60кг, Максим отримав бронзову нагороду. На Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків 2003/2006 років народження, присвяченому пам’яті волинських майстрів дзюдо, став першим. Участь у змаганнях чемпіонату Житомирської області з дзюдо серед юнаків 2003/2005 років народження принесла Максимові золоту нагороду, а Відкритий чемпіонат Київської області з дзюдо – срібну медаль. На чемпіонаті Житомирської області з дзюдо серед юнаків 2002/2003 років народження та 2008/2009 років народження спортсмен став другим та отримав бронзову нагороду на ІІІ-му Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків ,,Кубок Князя Мала”.

Бардачевська Ангеліна Іванівна

Це гарна, тендітна, наполеглива та розумна дівчинка, яка народилась у місті Коростені. Навчається Ангеліна у 8 класі міського ліцею. З 2017 року дівчина почала відвідувати тренування у Коростенській філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби під керівництвом тренера Гулакова Богдана Анатолійовича. На думку тренера, Ангеліна є взірцем ідеальної дівчинки. Вона спокійна та ніжна у повсякденному житті, а коли виходить на поєдинок, в ній прокидається спортивний та бойовий дух. Вона з великим задоволенням бере участь в усіх змаганнях та зазвичай виборює призові місця. Так, у 2018 році на змаганнях чемпіонату Житомирської області з вільної боротьби серед команд ДЮСШ, змагаючись у ваговій категорії 33кг, спортсменка виборола срібну нагороду, на Відкритому турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвяченому пам’яті Р.Шухевича, також виборола срібло, на змаганнях Відкритого дитячого турніру зі спортивної жіночої боротьби стала срібною призеркою, на змаганнях відбіркового турніру до Львівського вищого училища фізичної культури посіла першу сходинку п’єдесталу. Цього ж року на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат Ангеліна посіла V місце.

Рябоконь Маряна Володимирівна

Народилася Мар’яна 8 лютого 2005 року у місті Коростені. Навчається у 8 класі Коростенської міської гімназії. З 2015 року Мар’яна стала вихованкою відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ (тренер – Медведчук Віктор Володимирович). Ще з дитинства швидкість була пристрастю для дівчини. Вона з великим задоволенням проводить вільний час на свіжому повітрі та у постійному русі. За невеликий проміжок часу Мар’яна досягла хороших результатів. А 2018 рік був багатим на спортивні події у її житті. Цього року, вже втретє, Мар’яна стала переможницею спортивного фестивалю ,,Полонійські ігри” у Польщі з бігу на дистанції 1000м. на змаганнях Відкритої першості Житомирської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ на призи Заслуженого тренера України В.Р.Зорніка та на змаганнях з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат Спартакіади школярів Житомирщини 2018/2019 навчального року спортсменка посіла І місце (біг на дистанції 400м), на чемпіонаті Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005/2006 років народження, долаючи дистанцію 800м, отримала золоту нагороду. На чемпіонаті Житомирської області з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед юнаків та дівчат 2003 року народження та молодших Мар’яна, долаючи дистанцію 60м + 800м, посіла ІІІ місце, а на чемпіонаті Житомирської області з легкої атлетики, виступаючи на дистанції 1500м та 3000м, посіла першу сходинку п’єдесталу.

Івчук Олексій Олександрович

Коростенець Івчук Олексій народився 5 січня 2005 року. Навчається Олексій у 8 класі Коростенської міської гімназії. З дитинства юнак захоплювався волейболом, а у 2014 році почав відвідувати відділення волейболу Коростенської ДЮСШ, де і зараз плідно тренується під керівництвом тренера Гошовської Анжели Василівни. Олексій завжди відрізнявся наполегливістю та впевненістю у своїх діях. Тому хороший результат він показав з перших днів тренувань. У 2018 році на чемпіонаті Житомирської області з волейболу серед юнаків 2005 року народження спортсмен виборов золоту нагороду. Цей рік приніс йому також перемоги у багатьох турнірах з волейболу серед юнаків. А головним досягненням стало те, що Олексій, у складі збірної команди Житомирської області, брав участь у чемпіонаті України з волейболу серед юнаків 2004/2005 років народження та виборов срібну нагороду. Слід зазначити, що Олексій є капітаном юнацької волейбольної команди.

Романюк Богдан Миколайович

Народився Богдан 24 лютого 2005 року у місті Коростені. Юний спортсмен відвідує 8 клас Коростенської міської гімназії, де має багато друзів та однодумців. Ще з малечку гра у волейбол була пристрастю для Богдана. У 2014 році він став вихованцем відділення волейболу Коростенської ДЮСШ, де і тренується під керівництвом тренера Гошовської Анжели Василівни. У 2018 році юний волейболіст брав участь у багатьох турнірах з волейболу серед юнаків, став переможцем чемпіонату Житомирської області з волейболу серед юнаків 2005 року народження, а головне – увійшов до складу збірної команди Житомирської області та став срібним призером чемпіонату України з волейболу серед юнаків 2004/2005 років народження.

Стужук Дарина Володимирівна

Це добра, комунікабельна, наполеглива та розумна дівчинка, яка народилась 2 липня 2002 року у місті Коростені. Навчається Дарина у 11 класі Коростенської міської гімназії № 7. З 11 років Дарина почала відвідувати тренування відділення волейболу Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Овсійчук Лариси Миколаївни, де з часом стала капітаном дівочої волейбольної команди. На думку тренера, Дарина стала кращою активною волейболісткою у команді та взірцем для інших гравців. У 2018 році Дарина стала переможницею чемпіонату Житомирської області з волейболу серед дівчат 2002 року народження. Сьогодні спортсменка є учасницею чемпіонату України з волейболу серед дівчат 2002 року народження, та входить до складу волейбольної команди вищої ліги ,,Полісся”.

Дворак Роман Русланович

Коростенець Дворак Роман народився 10 грудня 2006 року. Навчається Олександр у 6 класі Коростенського міського колегіуму. З дитинства захоплювався спортом, а з 7 років почав відвідувати заняття карате у клубі ,,Скеля”, де і зараз плідно тренується під керівництвом тренера Зеленова Володимира Олександровича. Роман завжди відрізнявся врівноваженістю характеру та наполегливістю у своїх діях. Тож гарний результат не змусив себе довго чекати. У 2016 році Роман став срібним призером чемпіонату світу з шотокан карате. 2018 рік також став для Романа багатим на переможні здобутки: на Міжнародних змаганнях з карате ,,Sen bin cup –2018”, ,,Lviv open – 2018’’ та ,,Чернівці open” він посів перші сходинки п’єдесталу, а на чемпіонатах Житомирської області та України з карате здобутком юного спортсмена знову стали золоті нагороди.

Волкова Марія Вячеславівна

Народилась Марія 22 серпня 2008 року. Маленька спортсменка навчається у 5 класі ЗОШ № 9. Свої спортивні вміння з 2016 року здобуває у клубі карате ,,Сінгітай” під керівництвом тренера Кутерженка Олександра Володимировича. З кожним тренуванням Марійка досягала все кращого результату. І ось у 2018 році маленька спортсменка на змаганнях Кубку України з карате (JKS) виборола бронзові нагороди, змагаючись у розділах котен-ката серед дівчат 10-13 років, у індивідуальному ката серед дівчат 10-11 років, у командному ката серед дівчат 10-11 років, та срібло, змагаючись в індивідуальному куміте у ваговій категорії 37кг. На змаганнях чемпіонату України з карате (JKS) дівчина посіла першу та другу сходинки п’єдесталу, змагаючись в індивідуальному куміте та індивідуальному ката.

Спортивний Житомир

Схожі новини