06.02.2018 10:47

Малинський «Оазис» - сьомий в Україні з підводного спорту

Наказом Міністерства молоді та спорту України від 01.02.2018 р. №570 затверджено «Рейтинг з неолімпійських видів спорту серед структурних підрозділів фізичної культури і спорту у 2017 році».

Житомирська область, за яку виступають представники Спортивного клубу «Оазис» Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», в минулому році отримала 831 залікових балів з підводного спорту, що є сьомим показником в Україні, повідомляє Інфомалин.

А по ІІІ-ій групі областей, де знаходиться Житомирщина, в цьому виді вона на першому місці, випередивши спортсменів Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Всього до Рейтингу Мінмолодьспорту включено очки 15 областям України.

Слід зазначити, що до групи «підводний спорт» входять такі види, як плавання в ластах, підводне орієнтування, підводне полювання, підводна стрільба по мішенях, підводне фотографування, фотополювання тощо.

Спортсмени Малинського СК «Оазис» беруть участь в змаганнях з плавання в ластах та підводного орієнтування. До-речі, в підводному орієнтуванні Житомирська область посідає третє місце в Україні.

Житомирська обласна незалежна Федерація підводного спорту та підводної діяльності дякує Управлінню сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації та її начальнику Світлані Володимирівні Гресь за фінансову підтримку – забезпечення участі команд в Чемпіонатах і Кубках України 2017 року з плавання в ластах та підводного орієнтування.

В їх складі в минулому році виступали 17 спортсменів СК «Оазис», які гідно захищали честь Малина на Всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Спортивний Житомир