18.12.2018 12:01

На фізкультуру і спорт на Житомирщині у 2019 році планують витрати понад 100 мільйонів гривень

У вівторок, 18 грудня, депутати житомирської обласної на  20 сесії 7 скликання прийняли обласний бюджет на 2019 рік. Доходи обласного бюджету у 2019 році становитиме майже 7,8 млрд грн. 

На фізичну культуру та спорт на Житомирщині у 2019 році планують виділити понад 95,2 млн грн. Також частина спортивних проектів буде профінансована за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. 

Таким чином, на спорт наступного року витратять майже 9% бюджету. Більша частина з цих коштів піде на фінансування спортивних шкіл Житомирщини, які знаходять в підпорядкуванні обласної ради. Продовжиться фінансування реконструкції центрального стадіону. Так на придбання спортивного інвентарю для оснащення центрального стадіону "Полісся" планують витратити 7 млн гривнів.

Спільно із Фондом регіонального розвитку планується реконструкція майнового комплексу КЗ "Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей" Житомирської обласної ради по вул. Коростишівський, 15 в м. Житомирі з прибудовою фізкультурно-оздоровчого блоку. Нагадаймо, саме на базі інтернату з 1 вересня працює спортивне відділення.

Спортивний Житомир