03.10.2017 11:09

На турнірі з веслування на байдарках та каное в Житомирі бракувало самих житомирян

Минулими вихідними, 30 вересня - 1 жовтня в Житомирі вже втретє відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича». Щоправда Житомирську область представляли лише 16 учасників (по 8 серед ветеранів та юнаків), в той час як турнір зібрав більше 300 спортсменів з усіх куточків України.

Чому представництво господарів на домашньому турнірі було одним із найменших розповідає суддя Житомирської області Оксана Скиба:

«У нас немає достатнього тренерського складу. По суті, один тренер працює на всю область. Також існує проблема з інвентарем. Єдине добре, що завдяки Сергію Ліміновичу колишня слава веслування на Житомирщині все ж почала відроджуватися. І з кожним роком все більше учасників приїзджає сюди. Це популяризує цей вид спорту».

Серед житомирських юнаків та юніорів у призери змагань, на жаль, ніхто не потрапив. 

«Житомиряни також виступали вдало, були в других фіналах, боролися за перші фінали, але такої зірочки, як був Сергій Лімінович, поки що, на жаль, немає. Будемо сподіватися, що буде», – зазначив головний суддя Володимир Бойко.

А от серед ветеранів, у перший день змагання, друге місце у віковій категорії 40-49 років здобув житомирянин Ярослав Ребдєв.

«Змагаюся вперше, а минулих два роки був глядачем. А цього разу вирішив згадати юність, як ми тут займалися, ніби на 20 років повертаєшся назад. Щодо організації, то є свої плюси і мінуси, але воно все вдосконалюється, з часом я думаю, що все буде добре. І шкода, що серед житомирян зараз дуже мало спортсменів займається веслуванням. Але головне, щоб були меценати, було фінансування, щоб держава не цуралась і місцева влада також. Якщо все робити гуртом, то здорова буде нація. Спортсмени, будуть перемагати не тільки на місцевому рівні, а й на міжнародному».

 

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир