22.12.2017 16:47

На Житомирщині відзначили лауреатів спортивного 2017 року

У п'ятницю, 22 грудня, в обласній філармонії імені С.Ріхтера відбулося нагородження кращих спортсменів, тренерів, команд, які отримали значні здобутки у 2017 році.

Привітали представників спортивної галузі заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута, перший заступник голови облради Сергій Крамаренко, голова Житомирського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Олександр Оніщук, дворазовий олімпійський чемпіон з веслування, головний тренер збірної команди України з веслування на байдарках та каное Юрій Чебан.

Спортсмени, тренери, команди, спортивні організації отримали відзнаки та звання.

 «Кращий спортсмен року з олімпійських видів спорту»:

  • Мазур Владислав – Чемпіон Європи серед молоді до 23 років зі стрибків у довжину, м. Бідгощ (Польща)
  • Нікітін Дмитро – срібний призер Чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юніорів до 20 років зі стрибків у висоту.
  • Щербаков Максим – бронзовий призер Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед юнаків, Белград (Сербія).

«Кращий тренер з олімпійських видів спорту»:

  • Лонський Ігор Віталійович – тренер-викладач з легкої атлетики за підготовку чемпіона Європи з легкої атлетики Мазура Владислава.

 «Дебют року»:

  • Волейбольний клуб Житичі Команда створена у 2017 році. У складі команди «Житичі»грають чемпіони Дефолімпійських ігор Завіруха Ігор, Антонюк Олег, Дем’янчук Сергій, Кузьменко Дмитро.

Спортсмени, які в цьому році виконали норматив заслуженого Майстра спорту України та Майстра спорту України Міжнародного класу отримали посвідчення:

  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики – Мазур Владислав
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики – Нікітін Дмитро
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу зі спортивної аеробіки – Мохорт Олександра
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики – Гаврилюк Тамара
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з бодібілдингу – Єнько Яна
  • Посвідчення заслуженого майстра спорту України з армспорту – Пінчук Олександр.
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з армспорту – Дроздюк Світлана Анатоліївна
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з греблі на човнах Дракон – Бардашевський Юрій
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з армспорту – Гуменюк Ігор.

 «Кращий спортсмен року з неолімпійських видів спорту»:

  • Мохорт Олександра – 4 місце на Всесвітніх іграх 2017 р. з спортивної аеробіки м. Вроцлава (Польща)
  • Семеній Валерія – бронзова призеркаЧемпіонату Європи зі спортивної аеробіки у м. Анкона (Італія).
  • Остапчук Олексій – Чемпіон Європи в естафеті серед дорослих 2017 р. срібний призер Чемпіонату Світу в естафеті серед дорослих, м. Сеул (Корея).
  • Недоля Володимир – Чемпіон світу у двоборстві 3 місце та чемпіонаті світу з довгого циклу серед дорослих - 3 місце, 15-19.11.17 р. м. Сеул (Корея)
  • Ващенко Лідія – Чемпіонка Європи з боротьби дзюдо серед молоді, м. Прага (Чехія).
  • Самчик Дар’я – Чемпіонка Європи зі змішених єдиноборств ММА.

«Кращий тренер з неолімпійських видів спорту»:

  • Данюк Геннадій Дмитрович – Заслужений тренер України, старший тренер-викладач відділення армспорту. За успішні виступи його вихованців на Чемпіонаті світу з армспорту м. Будапешт (03-09.2017 р.)
  • Мохорт Лариса Валеріївна – тренер з аеробіки майстер спорту, вихованці Лариси Валеріївни Мохорт Олександра здобула 4 місце на Всесвітніх іграх 2017 р. з спортивної аеробіки м. Вроцлава (Польща), а Семеній Валерія здобула бронзу Чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки у м. Анкона (Італія) 2017 р.
  • Пронтенко Василь – тренер з гирьового спорту за підготовку призерів чемпіонату світу з гирьового спорту в естафеті серед юніорів 15-19.11.17 р. м. Сеул (Корея)

 «Сенсація року» – перемогли спортсмени, які вперше стали призерами і переможцями всесвітніх та міжнародних змагань:

  • Гаврилюк Тамара - переможниця Всесвітньої універсіади в складі збірної команди України зі спортивної ходьби на 20 км. (Китай)
  • Пахнюк Петро - Майстер спорту міжнародного класу, срібний призер Всесвітньої Універсіади зі спортивної гімнастики.
  • Макаревич Владислав - Чемпіон Європи з класичного пауерліфтингу IPF 17 р. м.Тістед (Данія)

 «Сила духу»:

  • Гонгальський Олександр – Чемпіон Світу з шашок -100, м. Кранево (Болгарія).
  • Хіміч Олександр – срібний призер чемпіонату Світу з пара-амспорту. м. Будапешт
  • Бессальнова Олеся – Чемпіонка Світу з пара-амспорту. м. Будапешт 2017 рік
  • Дроздюк Світлана – срібний призер Чемпіонату світу з пара-армрестлінгу на праву руку, який відбувся в м. Будапешт (Угорщина).

 «Краща команда з олімпійських видів спорту»

  • Команда з настільного тенісу ЖДТУ Житомир срібні призери клубного Чемпіонату України з настільного тенісу вища ліга, в 2017 році вибороли право участі в суперлізі Чемпіонату України з настільного тенісу серед чоловіків.
  • Команда з хокею на траві «Старт» переможеці Кубку Європейських чемпіонів – Челенджер ІV з хокею на траві, м. Предановичи (Словенія)

 «Кращий тренер з олімпійських видів спорту»:

  • Гарбуз Василь Євгенович – тренер з хокею на траві за підготовку команди «Старт» до Кубку Європейських чемпіонів – Челенджер ІV з хокею на траві, м. Предановичи (Словенія), яка зайняла 1 місце.

 «Олімпійська когорта»:

  • Шекель Ольга – Срібна призерка чемпіонату Європи, неодноразова чемпіонка України, кандидат на участь у найближчих олімпійських іграх
  • Шаталова Марія - Майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи і багаторазова чемпіонка України
  • Рябченко Тетяна - учасниця Олімпійських ігор, неодноразова чемпіонка України, переможниця етапу Кубку Світу.

 «Легенда Житомирщини»

  • Щеглов Констянтин Миколайович - заслужений тренер України, неодноразовий переможець та призер міжнародних та Всеукраїнських змагань з плавання серед ветеранів, рекордсмен України, рекордсмен Світу 2017 року з плавання серед ветеранів.
  • Демб Генадій Миколайович - заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України. За свою багаторічну плідну працю підготував велику кількість спортсменів високого класу.

 «За відданість справі»:

  • Яцкова Анна – президент клубу Додзе
  • Сачук Артем – президент Житомирської обласної федерації шахів
  • Бочковський Олександр – президент Житомирської обласної федерації мотоспорту
  • Нікітчук Ігор – голова Житомирської обласної федерації пожежно-прикладного спорту.
    Домарецкий Руслан - Керівник громадської організації «Змішані види єдиноборств«Андеграунд»,тренер чемпіонки Європи зі змішених єдиноборств ММА Самчик Даря
  • Зорнік Володимир - заслужений тренер України з легкої атлетики. Вихованці Володимира Романовича учасники чемпіонатів світу та Європи з легкої атлетики, неодноразові переможці та призери чемпіонатів України;
  • Кравченко Вадим – тренер волейбольної команди «Житичі»
  • Чернов Андрій - за підготовку Гаврилюк Тамари, переможниці Всесвітньої універсіади в складі збірної команди України зі спортивної ходьби на 20км. (Китай) 26.08.17 р.

 «Крізь терени до зірок»:

  • Нетяга Лука – бронзовий призер з дзюдо XXIII Літніх Дефлімпійських ігор ,який відбувся у м. Самсун (Туреччина) 2017 рік
  • Антонюк Олег – срібний призер з волейболу XXIII Літніх Дефлімпійських ігор, який відбувся у м. Самсун (Туреччина) 2017 рік
  • Завіруха Ігор – срібний призер з волейболу XXIII Літніх Дефлімпійських ігор, який відбувся у м. Самсун (Туреччина) 2017 рік

 «Ювіляри року»:

  • Житомирська обласна федерація футболу з нагоди 25-річчя з дня створення.
  • Дитячо-юнацька спортивна школа Новоград-Волинської міської ради з нагоди 25 річчя з дня заснування школи
  • Дитячо-юнацька спортивна школа Радомишльської районної ради з нагоди 50 річчя з дня заснування школи.
  • Коростишівська ДЮКФП Коростишівської міської ради з нагоди 50 річчя

Спортивний Житомир