Інші

Дата: 22.04.2015 03:10
В квітні 2015 року Палац спорту «ЛАВ» підсумував результати першого півріччя третього року роботи спорткомплексу
Дата: 16.04.2015 05:13
У Вінниці відбулися матчі четвертого туру чемпіонату України з хокею на траві серед чоловіків
Дата: 15.04.2015 10:54
Відбулося жеребкування фіналу чемпіонату Житомирської області з шахів, який має стартувати 18 квітня у приміщенні ДЮСШ №1 (м. Житомир, вул. Домбровського, 11).
Дата: 13.04.2015 12:22
Команда з Житомирщини успішно стартувала на аматорському чемпіонаті України з настільного тенісу в західному дивізіоні
Дата: 11.04.2015 10:54
На початку квітня в Чуднові, у приміщенні Районного Будинку школяра, відбувся традиційний фестиваль шахів «Чуднівська Вежа 2015»
Дата: 09.04.2015 12:53
Визначилися учасники Фіналу Чемпіонату Житомирської області з шахів 2015 року. Про це повідомляє федерація шахів Житомирської області
Дата: 09.04.2015 12:32
8 квітня в Київському національному академічному театрі оперети відбулась IX Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року 2014»
Дата: 08.04.2015 12:03
Родина Дмитренко з міста Малина стала переможцем обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який 3-4 квітня відбувся в Малині
Дата: 06.04.2015 02:55
На Чемпіонаті України серед дітей до 12 років серед юнаків у програмі «швидких шахів» представник Житомирської області (м. Коростишів, тренер Кравченко Л. Г.) Кирил Волотовський здобув срібну медаль. Це вже друга медаль Кирила на чемпіонаті. Як ми повідомляли раніше, у програмі «класичних шахів» Кирил посів перше місце.
Дата: 03.04.2015 01:39
Дуже приємні новини з Миколаєва, де, з 24 березня по 5 квітня проходить чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 12 років
Дата: 01.04.2015 11:03
28-29 березня 2015 року на базі ЗОШ № 5 І-ІІІ ступенів пройшли V міжгалузеві змагання серед підприємств, організацій та установ міста Малина
Дата: 31.03.2015 10:25
Команда ЗОШ № 7 (тренер Шелігацький В
Дата: 30.03.2015 02:39
Чемпіонат Житомирської області серед юнаків та дівчат віком 8-10 років відбувся в житомирській ДЮСШ №1
Дата: 30.03.2015 10:02
Житомирянка Леся Кручак, КМС, тренер Житомирської ДЮСШ№1, виграла фінальні змагання чемпіонату Житомирської області з шахів серед жінок, які 29 березня завершилися в Житомирі, в приміщенні ДЮСШ№1. Вона набрала 5 очок із 6 можливих. Другу сходинку посіла Оксана Ткачук (Новоград-Волинський).
Дата: 26.03.2015 10:52
Про стан розвитку фізичної культури і спорту на Житомирщині в 2014 році говорили на колегії департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА. Наводимо текст довідки, яка готувалася до колегії  профільним управлінням департаменту.
Дата: 25.03.2015 02:51
Фінішував чемпіонат Житомирської області з шахів серед юнаків та дівчат по віковим групам до 10 років та до 8 років
Дата: 25.03.2015 02:01
Команда Житомира виграла міжнародні змагання з настільного тенісу серед дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями, які вперше відбулися в Києві, в університеті імені Тараса Шевченка