У Вінниці завершилися ігри чергового туру України з хокею на траві серед чоловічих команд
Дата: 08.05.2015 09:51
Книга «Спортивні товариства і організації Житомирщини 1893 – 1922 рр
Дата: 07.05.2015 11:59
V етап Дитячого кубку Житомирської області з шахів 2015 «Битва юних шахових генералів» відбудеться в Житомирі, 16-17 травня 2015 року, у приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім
Дата: 05.05.2015 03:33
Начальник департаменту сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Світалана Гресь могла б їздити на велосипеді на роботу, але після підготовки - чиновниця живе за 25 кілометрів від роботи. Але в ОДА немає умов для такого способу персування - ні душу, ні перевдягальні. Про це вона розповіла Сапортивному Житомиру під час велопробігу Пам'ять, який відубвся 1 травня в Житомирі
Дата: 05.05.2015 01:36
Житомирянин Влад Большаков вдало виступив на командному чемпіонат України зі стрілби з лука серед спортивних шкіл, ШВСМ, УОР и ФСТ, який відбувся у місті Нова Каховка ( Херсонська область)
Дата: 28.04.2015 12:19
Житомирянин, майстер спорту Ігор Випханюк виграв чемпіонат Житомирської області з шахів, який цими вихідними, 25-26 квітня, завершився в приміщенні ДЮСШ№1 і вшосте став чемпіоном області
Дата: 22.04.2015 03:10
В квітні 2015 року Палац спорту «ЛАВ» підсумував результати першого півріччя третього року роботи спорткомплексу
Дата: 16.04.2015 05:13
У Вінниці відбулися матчі четвертого туру чемпіонату України з хокею на траві серед чоловіків
Дата: 15.04.2015 10:54
Відбулося жеребкування фіналу чемпіонату Житомирської області з шахів, який має стартувати 18 квітня у приміщенні ДЮСШ №1 (м. Житомир, вул. Домбровського, 11).
Дата: 13.04.2015 12:22
Команда з Житомирщини успішно стартувала на аматорському чемпіонаті України з настільного тенісу в західному дивізіоні
Дата: 11.04.2015 10:54
На початку квітня в Чуднові, у приміщенні Районного Будинку школяра, відбувся традиційний фестиваль шахів «Чуднівська Вежа 2015»
Дата: 09.04.2015 12:53
Визначилися учасники Фіналу Чемпіонату Житомирської області з шахів 2015 року. Про це повідомляє федерація шахів Житомирської області
Дата: 09.04.2015 12:32
8 квітня в Київському національному академічному театрі оперети відбулась IX Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року 2014»
Дата: 08.04.2015 12:03
Родина Дмитренко з міста Малина стала переможцем обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який 3-4 квітня відбувся в Малині
Дата: 06.04.2015 02:55
На Чемпіонаті України серед дітей до 12 років серед юнаків у програмі «швидких шахів» представник Житомирської області (м. Коростишів, тренер Кравченко Л. Г.) Кирил Волотовський здобув срібну медаль. Це вже друга медаль Кирила на чемпіонаті. Як ми повідомляли раніше, у програмі «класичних шахів» Кирил посів перше місце.
Дата: 03.04.2015 01:39
Дуже приємні новини з Миколаєва, де, з 24 березня по 5 квітня проходить чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 12 років