12.09.2016 15:15

Перспективним житомирським спортсменам роздадуть стипендій на 300 000 грн. Список

У понеділок, 12 вересня, відбудеться вручення стипендій Житомирського міського голови обдарованим та перспективним спортсменам міста та премій тренерам, що підготували спортсменів. Згідно положення, 30 спортсменів отримають стипендіі по 5000 гривень і ще 80 - по 2000 гривень. 

Загалом на стипендії міськрада виділить більше 300 000 грн. 

Нагадаймо, що цього року на конкурс було подано більше 200 заявок. Претендентів, які отримають гроші, обирали на засіданні спортивної координаційної ради при міській раді. 

 

СПИСОК стипендіатів Житомирського міського голови у 2016 році з інвалідного спорту розміром 2000 грн. 00 коп.

Прізвище ім’я по-батькові

Спортивний результат

1.

Дейнека

Леонід Миколайович

2 місце на Чемпіонаті України з волейболу серед спортсменів з вадами слуху,

(14-17.03.2016 р. м. Біла Церква)

2.

Дем’янчук

Сергій Станіславович

2 місце на Чемпіонаті України з волейболу серед спортсменів з вадами слуху,

(14-17.03.2016 р. м. Біла Церква)

3.

Поліщук

Юрій Юрійович

2 місце на Чемпіонаті України з волейболу серед спортсменів з вадами слуху,

(14-17.03.2016 р. м. Біла Церква)

4.

Савчук

Олег Ігорович

2 місце на Чемпіонаті України з боулінгу серед спортсменів з вадами слуху, 06.04.2016 р.

м. Одеса

5.

Зелінський Данило Віталійович

3 місце на Union Cup з карате, травень 2016 р., м. Львів

 

 

Список стипендіатів Житомирського міського голови у 2016 році з олімпійських видів спорту

Підвищену стипендію - 5000 грн. отримають

 

Прізвище ім’я по-батькові

Спортивний результат

1.

Шелесько Ростислав Сергійович

1 місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів (200 м.), 1-3.07.2016 р., м. Кіровоград

2.

Гаврилюк Тамара Михайлівна

1 місце на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед молоді (20 км.), 11.06.2016 р., м. Суми

3.

Потіха Олександра Ігорівна

2 місце на командному Чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді (200 м.), 24.07.2016 р., м. Кіровоград

4.

Трибель Наталія Сергіївна

1 місце на Чемпіонаті України з кросу серед юніорок, 24.03.2016 р., м. Цюрупинськ

5.

Сухотська Анастасія Олегівна

2 місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів (100 м. з/б), 01.07.2016 р., м. Кіровоград

6.

Яременко Артур Анатолійович

2 місце на Кубку України зі спортивної ходьби серед чоловіків (10 км.), 31.10.2015 р., м. Мукачеве

7.

Черняєв Ілля Петрович

3 місце на командному Чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (200 м)., 24.07.2016 р., м. Кіровоград

8.

Шевчук Олена Володимирівна

1 місце на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед жінок (20 км.), 11.06.2016 р., м. Суми

9.

Березюк Павло Вадимович

3 місце на Чемпіонаті України з плавання серед юніорів (100 м. брас), 27-29.02.2016 р., м. Харків

10.

Ященко Тетяна Вікторівна

1 місце на Чемпіонаті України з велоспорту серед юніорів, 30-06-09.07.2016 р., м. Кіровоград

11.

Покотило Марта Миколаївна

2 місце на Чемпіонаті України в естафетах-мікст серед юніорів, 16.07.2016 р., м. Житомир

12.

Яременко Андрій Вікторович

1 місце на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед юнаків, 18.10.2015 р., м. Тернопіль

 

Звичайну стипендію - 2000 грн. отримають

 

Прізвище ім’я по-батькові

Спортивний результат

1

Гончаренко

Ірина Олександрівна

3 місце у Чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства серед дівчат (чотириборство), 20.03.2016 р., м. Харків

2

Борчукова

Катерина Олексіївна

1 місце у Чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства в командному заліку серед дівчат в категорії «А», 19-20.03.2016 р. м. Харків

3

Журба

Володимир Олегович

1 місце у Чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства в командному заліку серед юнаків в категорії «В», 20.05.2016 р. м. Львів

4

Файдюк

Михайло Валерійович

1 місце у Чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства в командному заліку серед юнаків в категорії «В», 20.05.2016 р. м. Львів

5

Рудзей

Філіп Олександрович

1 місце у відкритому зимовому Чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства в командному заліку серед юнаків (двоборство), 30.01.2016 р. м. Київ

6

Ковальчук

Олександр Олександрович

3 місце у Відкритому Чемпіонаті України з волейболу серед школярів (юнаки 2003-2004 р.н.),27-31.10.2015 р., м. Житомир

7

Канавський

Володимир Олегович

4 місце у Чемпіонаті України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2001 р.н.,07-12.04.2016 р. м. Вінниця

8

Сорока

Андрій Віталійович

4 місце у Чемпіонаті України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2001 р.н.,07-12.04.2016 р. м. Вінниця

9

Івашков

Андрій Євгенович

4 місце у Чемпіонаті України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2001 р.н.,07-12.04.2016 р. м. Вінниця

10

Поліщук

Юрій Анатолійович

4 місце у Чемпіонаті України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2001 р.н., 07-12.04.2016 р. м. Вінниця

11

Любич

Богдан Олександрович

4 місце у Чемпіонаті України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2001 р.н.,07-12.04.2016 р. м. Вінниця

12

Павленко

Ілля Олександрович

4 місце у Чемпіонаті України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2001 р.н.,07-12.04.2016 р. м. Вінниця

13

Ніколайчук

Денис Вікторович

4 місце у Чемпіонаті України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2001 р.н.,07-12.04.2016 р. м. Вінниця

14

Дроздова

Анна Андріївна

2 місце у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (естафета 4х400 м.), 24.07.2016 р., м. Кіровоград

15

Мицик

Олександр Андрійович

1 місце у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР, 17.10.2015 р.,м. Івано-Франківськ

16

Мицик

Володимир Андрійович

2 місце у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, 17.10.2015 р., м. Івано-Франківськ

17

Хусаінова

Дар’я Сергіївна

3 місце у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорок, 05.03.2016 р., м. Івано-Франківськ

18

Шевчук

Аніта Анатоліївна

2 місце у Кубку України зі спортивної ходьби, 19.12.2015 р., м. Суми

19

Шульга

В’ячеслав Вікторович

2 місце у командному Чемпіонаті України з легкої атлетики (естафетний біг), 28.01.2016 р..,м. Запоріжжя

20

Матвієнко

Аліса Петрівна

3 місце у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед СДЮСШОР з двоборства серед дівчат,04.03.2016 р., м. Київ

21

Шевчук

Аліна Вікторівна

2 місце у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед СДЮСШОР з двоборства серед дівчат,04.03.2016 р., м. Київ

22

Захарчук

Анна Андріївна

3 місце у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків (200 м.), 11.06.2016 р., м. Кіровоград

23

Зборовський

Павло Володимирович

3 місце в клубному Чемпіонаті України з тенісу настільного (Перша ліга), сезон 2015-2016 р.р.

24

Ващук

Олексій Миколайович

3 місце в клубному Чемпіонаті України з тенісу настільного (Перша ліга), сезон 2015-2016 р.р.

25

Замковий

Анатолій Ігорович

3 місце в клубному Чемпіонаті України з тенісу настільного (Перша ліга), сезон 2015-2016 р.р.

26

Кирилович

Денис Ігорович

3 місце у Чемпіонаті України з триатлону в естафетах-мікст, 16-19.06.2016 р., м. Черкаси

27

Соломенюк Володимир Сергійович

2 місце у Чемпіонаті України з триатлону в естафетах-мікст серед юніорів, 19.07.2016 р., м. Житомир

28

Петрук

Діана Михайлівна

3 місце у Чемпіонаті України з триатлону в естафетах-мікст (кадети), 19.06.2016 р., м. Черкаси

29

Бельська

Анастасія Федорівна

3 місце у Чемпіонаті України з триатлону серед дівчат, 19.06.2016 р., м. Черкаси

30

Савицька

Віталія Вікторівна

3 місце у Чемпіонаті України з триатлону серед ДЮСШ (дівчата), 24.04.2016 р., м. Житомир

31

Вигівський

Владислав Олександрович

3 місце (46 кг.) у Чемпіонаті України з боксу серед юнаків 2002-2003 р.н., 29.11.2015 р., м. Вінниця

32

Рибак

Ярослав Миколайович

2 місце (68 кг.) у Чемпіонаті України з боксу серед юнаків 2002-2003 р.н., 29.11.2015 р., м. Вінниця

33

Щербаков

Максим Андрійович

3 місце у Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед юнаків, 07.05.2016 р., м. Біла Церква

34

Атаманчук

Артур Геннадійович

3 місце у Кубку України з греко-римської боротьби серед юніорів, 22.11.2015 р., м. Харків

35

Валєєв

Тимур Віталійович

2 місце у Чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків до 16 років, 11.05.2016 р., м. Одеса

36

Рожанчук

Вікторія Сергіївна

4 місце у Чемпіонаті України з баскетболу серед юнацьких команд дівчата 2004 р.н., ВЮБЛ 2015/2016 рр.

37

Мартинчук

Оксана Іванівна

4 місце у Чемпіонаті України з баскетболу серед юнацьких команд дівчата 2004 р.н., ВЮБЛ 2015/2016 рр.

38

Войцехівська

Катерина Володимирівна

4 місце у Чемпіонаті України з баскетболу серед юнацьких команд дівчата 2004 р.н., ВЮБЛ 2015/2016 рр.

39

Войналович

Юлія Русланівна

4 місце у Чемпіонаті України з баскетболу серед юнацьких команд дівчата 2004 р.н., ВЮБЛ 2015/2016 рр.

40

Янушевська

Вікторія Олександрівна

4 місце у Чемпіонаті України з баскетболу серед юнацьких команд дівчата 2004 р.н., ВЮБЛ 2015/2016 рр.

41

Павловська

Діана Віталіївна

4 місце у Чемпіонаті України з баскетболу серед юнацьких команд дівчата 2004 р.н., ВЮБЛ 2015/2016 рр.

42

Павловська

Анна Ігорівна

4 місце у Чемпіонаті України з баскетболу серед юнацьких команд дівчата 2004 р.н., ВЮБЛ 2015/2016 рр.

43

Палій

Дар’я Сергіївна

4 місце у Чемпіонаті України з баскетболу серед юнацьких команд дівчата 2004 р.н., ВЮБЛ 2015/2016 рр.

44

Кварацхеліа

Зейнаб Вепхвіанівна

4 місце у Чемпіонаті України з баскетболу серед юнацьких команд дівчата 2004 р.н., ВЮБЛ 2015/2016 рр.

45

Борисюк

Людмила Борисівна

4 місце у Чемпіонаті України з волейболу серед жіночих студентських команд, сезон 2015-2016 р.р.

46

Буткевич

Дар’я Олександрівна

4 місце у Чемпіонаті України з волейболу серед жіночих студентських команд, сезон 2015-2016 р.р.

47

Ткач

Анастасія Павлівна

4 місце у Чемпіонаті України з волейболу серед жіночих студентських команд, сезон 2015-2016 р.р.

48

Цимбалюк

Анастасія Миколаївна

4 місце у Чемпіонаті України з волейболу серед жіночих студентських команд, сезон 2015-2016 р.р.

 

СПИСОК стипендіатів Житомирського міського голови у 2016 році з неолімпійських видів спорту

Підвищену стипендію - 5000 грн. отримають

Прізвище ім’я по-батькові

Спортивний результат

1

Рассохін

Олександр Миколайович

2 місце на Чемпіонаті України з армспорту серед дорослих (права рука), 21.03.2016 р., м. Харків

2

Біденко

Олег Ігорович

2, 3 місця на Чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон», 31.07.2016 р., м. Рим Італія

3

Мороз

Дмитро Михайлович

1, 2, 3 місця на Чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон», 31.07.2016 р., м. Рим Італія

4

Демчук

Володимир Вікторович

1 місце на Кубку світу з кікбоксингу WAKO12-15.05.2016 р., м. Будапешт (Угорщина)

5

Ващенко

Лідія Юріївна

1 місце на Чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорів, 22-24.01.2016 р. м. Київ

2 місце на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед юніорів, 07-10.04.2016 р. м. Тулуза

6

Шевчик

Олександр Анатолійович

1 місце на Кубку України з боротьби самбо серед чоловіків, 13.09.2015 р., м. Мукачеве

1 місце на Чемпіонаті України з боротьби самбо серед чоловіків, 07.02.2016 р., м. Харків

7

Хомяк

Катерина Вікторівна

1 місце на Чемпіонаті України з боротьби серед юніорок, 21.02.2016 р., м. Одеса

3 місце на Чемпіонаті світу з боротьби самбо серед юніорок, 12.10.2015 р., м. Рига Латвія

8

Долгіх

Анастасія Андріївна

1 місце на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед студентів (трійки), 07.05.2016 р., м. Київ

9

Матвейчук

Крістіна Павлівна

3 місце на Чемпіонаті Європи зі спортивної аеробіки серед дорослих (степ-аеробіка), листопад 2015 р., Португалія

10

Семеній

Валерія Валентинівна

1 місце на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед студентів (трійки), 07.05.2016 р.,м. Київ

11

Васянович

Анастасія Павлівна

1 місце на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед юніорів (трійки), 16.04.20156р.,м. Київ

12

Горго

Володимир Михайлович

1 місце на Кубку України з бодібілдингу та фітнесу, 14.05.2016 р., м. Київ

1 місце на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу, 30.05.2016 р., м. Будапешт Угорщина

13

Мазарчук

Катерина Володимирівна

1 місце на Чемпіонаті України з карате серед молоді 18-20 років, 22.11.2015 р., м. Іллічівськ

14

Кратюк

Вероніка Володимирівна

2 місце на відкритому Чемпіонаті Європи з кунгфу,

12-15.06.2016 р., м. Львів

1 місце на Чемпіонаті України з кунгфу серед дорослих, 18-19.04.2015 р., м. Київ

15

Іщук

Андрій Олександрович

3 місце на відкритому Чемпіонаті Європи з кунгфу, 12-15.06.2016 р., м. Львів

16

Туренко

Єлизавета Єгорівна

1 місце на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед юніорок, 04.04.2016 р., м. Київ

2 місце на Кубку України серед жінок (ривок), 04.04.2016 р., м. Київ

17

Колесник

Євгеній Степанович

2 місце на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту серед юніорів, 15.05.2016 р., м. Гдиня Польща

1 місце на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед юніорів (двоборство), 04.04.2016 р., м. Київ

18

Смірнов

Юрій Олегович

1 місце на Чемпіонаті України «Динамічна піраміда» серед чоловіків, 29.05.2016 р..м. Кропивницький

Звичайну стипендію - 2000 грн. отримають

 

 

Прізвище ім’я по-батькові

Спортивний результат

1.

Гринчук

Владислав Сергійович

3 місце на Чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорів, 19-21.02.2016 р. м. Одеса

2.

Гуленко

Дар’я Леонідівна

3 місце на Чемпіонаті України з боротьби самбо серед дівчат старшого віку., 24.01.2016 р.,

м. Київ

3.

Гапон Вікторія Михайлівна

2 місце на Чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорок, 21.02.2016 р., м. Одеса

4.

Шевчук

Юрій Сергійович

3 місце на Кубку України з боротьби самбо серед юніорів 1995-1996 р.н., 29.08.2015 р., м. Суми

5.

Сердюк

Анастасія Олександрівна

1 місце на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед юніорів (трійки), 16.04.2016р.,м. Київ

6.

Недзведська

Євгенія Олексіївна

1 місце на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді (індивідуальні вправи), 08.05.2016 р., м. Житомир

7.

Кириєнко

Тетяна Володимирівна

2 місце на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед дорослих (групи), 17.04.2016р.,

м. Київ

8.

Юрковська

Крістіна Валентинівна

1 місце на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді (трійки) 08.05.2016 р., м. Житомир

9.

Демчук

Вікторія Ігорівна

1 місце на Чемпіонаті України з спортивної аеробіки серед юнаків та молоді (трійки) 08.05.2016 р., м. Житомир

10.

Поліщук

Олександр Юрійович

1 місце на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед юніорів (трійки), 16.04.2056р., м. Київ

11.

Недоля

Олександр Володимирович

2 місце на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед чоловіків (двоборство), 12.06.2016 р., с. Кароліно-Бугаз

12.

Петрук

Ярослав Петрович

2 місце на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед чоловіків (довгий цикл), 12.06.2016 р., с. Кароліно-Бугаз

13.

Марущак

Євген Олександрович

1 місце на Чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства розділ «Бойове двоборство», 22.11.2015 р., м. Харків

14.

Петрук

Роман Миколайович

1 місце на Чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства розділ «Бойове двоборство», 22.11.2015 р., м. Харків

15.

Величко

Микита Русланович

1 місце на Чемпіонаті України з військово-спортивного багатоборства розділ «Бойове двоборство», 15.05.2016 р., м. Харків

16.

Виговська

Вікторія Олександрівна

3 місце на Чемпіонаті України з військово-спортивного багатоборства розділ «Бойове двоборство», 15.05.2016 р., м. Харків

17.

Гаврилюк

Олексій Сергійович

3 місце на Чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства розділ «Бойове двоборство», 22.11.2015 р., м. Харків

18.

Жаворонков Олександр Борисович

2 місце на Чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства розділ «Бойове двоборство», 22.11.2015 р., м. Харків

19.

Лазаренко

Андрій Максимович

3 місце на Чемпіонаті України з військово-спортивного багатоборства розділ «Бойове двоборство», 15.05.2016 р., м. Харків

20.

Майчук

Роман Петрович

1 місце на Чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства розділ «Бойове двоборство», 22.11.2015 р., м. Харків

21.

Хоменко

Владислав Олександрович

2 місце на Чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства розділ «Бойове двоборство», 22.11.2015 р., м. Харків

22.

Крамаровський

Ренат Русланович

1 місце на Чемпіонаті України з військово-спортивного багатоборства розділ «Бойове двоборство», 15.05.2016 р., м. Харків

23.

Аріх

Кирило Юрійович

3 місце на Чемпіонаті України з ММА, 03.04.2016 р., м. Житомир

24.

Носок

Владислав Олександрович

2 місце на Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків, 01.07.2016 р., м. Львів

25.

Денисов

Нікіта Вікторович

2 місце на Чемпіонаті України з карате серед юнаків 14-15 років, 22.11.2015 р., м. Іллічівськ

26.

Зайченко

Микола Михайлович

2 місце на Чемпіонаті України з більярдного спорту серед юніорів «Динамічна піраміда», 26.05.2016 р., м. Кропивницький

27.

Шевченко

Крістіна Євгеніївна

2 місце на Чемпіонаті України з більярдного спорту серед дівчат «Динамічна піраміда», 26.05.2016 р., м. Кропивницький

Спортивний Житомир

Теги:usmszt

Подібні новини