17.07.2017 16:09

Спортсмени Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності підкорюють міжнародні старти

Липень 2017 року можна сміливо назвати вдалим місяцем для спортсменів та тренерів Житомирської ОШВСМ. Вже відбулись два Чемпіонати Європи з легкої атлетики та з веслування на байдарках і каное , а також спортсмени школи будуть представляти нашу область на Чемпіонаті світу з сучасного п’ятиборства серед юнаків та Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юніорів.

Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді до 23 років проводився в польському місті Бидгощі з 13 по 17 липня 2017 року. У змаганнях в складі збірної України взяли участь двоє спортсменів ОШВСМ, вихованці тренера Ігоря Лонського – Владислав Мазур (стрибки у довжину) та Віктор Лонський (стрибки у висоту).

Владислав Мазур став чемпіоном Європи зі стрибків у довжину з результатом 8,04 м та виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу.

Віктор Лонський здобув бронзову нагороду Чемпіонату Європи у стрибках у висоту з результатом 2,24 м.

Майже одночасно, а саме з 14 по 16 липня 2017 року, в м.Пловдив (Болгарія) відбувся Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. 27 українських веслувальників були заявлені в 24-х видах програми.

Нашу область представляв спортсмен ОШВСМ, вихованець Василя Ніколаєва – Олександр Сенкевич.

Зовсім трохи, а саме двох десятих секунд, не вистачило нашому спортмену, щоб опинитись на п’єдесталі. У запеклій боротьбі Олександр Сенкевич в парі з одеситом Ігорем Труновим у байдарці-двійці на дистанції 200 м посіли 4 місце з результатом 0.31.5. Час бронзових призерів з Німеччини - 0.31.3.

Хочемо анансувати участь ще одного вихованця Ігоря Лонського, спортсмена ОШВСМ Дмитра Нікітіна у Чемпіонаті Європи з легкої атлетики (стрибки у висоту). Змагання відбудуться в італійському місті Гроссето з 20 по 23 липня 2017 року.

На Чемпіонаті світу з сучасного п’ятиборства серед юнаків нашу область буде представляти вихованець Олександра Гусаревича, спортсмен ОШВСМ Дмитро Хотинський. Чемпіонат відбудеться з 18 по 20 липня 2017 року в Чехії.

Дирекція ОШВСМ вітає спортсменів і тренерів з успішними виступами та бажає подальших успіхів представникам нашої області на міжнародній спортивній арені! 

Спортивний Житомир