29.12.2017 13:46

Тренер "Кардинал-Рівне" Сергій Піддубний про гру в Житомирі: Попри свята, думаємо лише про результат

В п'ятницю, 29 грудня, в матчі 15 туру Екстра-ліги в Житомирі ІнБев/НПУ прийматиме Кардинал-Рівне. Матч стартуватиме в залі ФОКу о 18.00.

Напередодні своїми думками про майбутню гру поділився головний тренер рівненської команди Сергій Піддубний:

До кожної гри ми підходимо з гарним настроєм, кожна гра - як свято. І завжди налаштовуємося лише на перемогу. Поєдинок в Житомирі - не виключення. Тому, попри свята, зараз ми думаємо лише про гру і результат. Звісно, на це впливають різні фактори. Якщо говорити про цю гру, то це, по-перше, зал. Я бачу покриття рівненьке, все гарно, але слизькуватий зал, плюс нестандартні розміри.

Потім, фактор суддівства може бути, різна трактовка моментів. В будь-якому ігровому виді спорту судді рішають в деякій мірі. Можуть вплинути дуже на гру. А так в нас своя гра, свої плани, яких ми дотримуємося. Стараюся підвести команду в повній боєготовності до плей-офф. Щоб гравці знали, що вони мають робити на різних ділянках поля як в обороні, так і в атаці, при переході з оборони в атаку і з атаки - в оборону. Все стараємося удосконалювати від гри до гри. Бо будь-яка гра - це екзамен. Тому не можна сказати, що хтось для нас є незручним суперником. 

Спортивний Житомир