10.09.2018 10:13

У День міста Геннадій Зубко перевірив, як ідуть справи на стадіоні «Полісся»

У День народження Житомира, 8 вересня, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко разом із головою ОДА Ігорем Гундичем та головою облради Володимиром Ширмою перевірили хід реконструкції Центрального стадіону «Полісся». Про це повідомляє прес-служба ОДА.

«Наше завдання – зберегти ту інфраструктуру, яка є, підсилити її. А також запустити футбольну школу, тенісну академію, легкоатлетичний комплекс. І коли ми говоримо про відновлення спортивної інфраструктури, то ми робимо це для дітей, які будуть перемагати та представляти Житомир в Україні та за її межами», – сказав Геннадій Зубко.

На стадіоні «Полісся» уже укладено трав’яний газон на футбольному полі, влаштовано фундамент під металоконструкції майбутнього накриття західної трибуни. Також тривають роботи з реконструкції тенісних кортів та благоустрою території.

У майбутній перспективі – облаштування бігових доріжок, монтаж накриття західної трибуни, завершення робіт із благоустрою.

Також Геннадій Зубко ознайомився із проектом реконструкції стадіону «Спартак» та будівництва велосипедної доріжки набережною р. Тетерів.

Спортивний Житомир