06.06.2016 11:05

У Житомирі щочетверга та щосуботи проводитимуть Космічну зарядку

У Житомирі протягом двох місяців проводитимуть справжню Космічну зарядку, щоб якнайкраще підготувати всіх бажаючих до  Space Half Marathon - Космічного напівмарафону, що відбудеться у Житомирі 3 вересня. Зарядку проводитимуть щочетверга та щосуботи з 9 червня по 30 липня. На учасників чекатимуть фітнес, йога, бігові вправи, запальна зумба та багато іншого!

Організаторами заходу виступили благодійно-мистецький фонд АрТерапія спільно з Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. 

"Ми робимо це для того, аби ви у найкращій формі і з найпозитивнішим настроєм зустріли Space Half Marathon - Космічний напівмарафон, що відбудеться у Житомирі 3 вересня. Можливо, хтось із вас вже давно мріяв про таку подію в місті, а хтось і не уявляє, що зміг би пробігти таку дистанцію. До якої категорії ви б не належали - запрошуємо на Космічну зарядку: для кожного знайдеться порція натхнення і мотивації!", - коментують організатори на офіційній сторінці заходу у мережі Фейсбук.

Також під час зарябки "АрТерапії" збиратиме кошти на гамма-терапевтичний пристрій для Житомирського онкодиспансеру.

- Ми ініціювали проект "Космічна зарядка" ще й для того, аби нагадати усім: фізична активність не просто тримає нас у тонусі, а й зменшує ризик захворіти на рак. Отож, запрошуємо зарядитися ранковим драйвом і долучитися до благочинної справи!, - кажуть організатори.

Спортивний Житомир

Теги:анонси

Подібні новини