10.07.2018 13:10

У Житомирі стартувала обласна спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу»

У Житомирі 10 липня стартували фінальні змагання VI обласної спартакіади серед працівників інвалідів праці «Сила духу». Про це повідомляє прес-служба ОДА.

На старт вийшли 118 сильних духом спортсменів з 11 відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Житомирській області. Всі вони отримали інвалідність на виробництві.

Відкриваючи змагання, Володимир Ширма сказав, що «багато є різних змагань, але ваша спартакіада – особлива. Кожен із учасників цього унікального спортивного заходу демонструє мужність, витримку, силу духу і заслуговує на велику шану і повагу. У кожного із вас є своя непроста життєва історія та спільною є жага до життя. Ви подаєте приклад іншим і є взірцем для наслідування. І це – вражає» і побажав гідно представити Житомирську область на всеукраїнському рівні.

Спортсмени змагалися у шести видах спорту: бомбаскеті, дартсі, шахах, гирьовому спорті, настільному тенісі і армспорті. Переможці обласної спартакіади представлятимуть Житомирщину на фінальних всеукраїнських змаганнях, що будуть проводитись у м. Ужгороді з 11 по 15 вересня 2018 року.

Варто додати, що спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» – це відкритий спортивний захід, що проводиться з метою підтримки  потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Спортивний Житомир