06.12.2017 10:51

У Житомирі відбувся Кубок області з боулінгу серед людей з вадами слуху

У Житомирі 04 грудня 2017 року у відбувся Кубок Житомирської області з боулінгу серед осіб, дітей з вадами слуху. Змагання організував ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

У Кубку взяли участь 24 спортсмени з Житомирського вищого професійного училища-інтернату, Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи №2, Житомирського обласного осередка спортивної федерації глухих України та ЖРЦ «ІНВАСПОРТ».

Безпосереднє проведення змагань покладалось на Житомирський обласний осередок спортивної федерації глухих України на чолі з головним суддею змагань Будзінським Романом.

Учасники грали на восьми доріжках по четверо чоловік у визначенні найкращого в особистому заліку серед чоловіків та жінок.

Серед жінок найкращою стала Леся Цимбовська, друге місце посіла Яся Шпак, а бронзову нагороду отримала Юлія Романенко. Серед чоловіків абсолютним перможцем став Олег Савчук, срібну нагороду здобув Геннадій Півоваров, третім став Роман Козелець.

Кубок Житомирської області з боулінгу серед людей з вадами слуху проводиться щорічно у кінці року, і є попереднім-підготовчим етапом формування збірної команди області. Таким чином, за підсумками змагань сформована потенційна збірна команда Житомирської області ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» на 2018 рік. В лютому запланований чемпіонат області з метою закріплення основних членів збірної команди області до участі у Чемпіонаті України.

За матеріалами прес-служби ЖРЦ «Інваспорт»