18.12.2017 09:47

У Житомирі відбувся міський турнір з бочча серед людей з інвалідністю

У залі Житомирського вищого професійного училища-інтернату 15 грудня відбувся відкритий міський турнір з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Захід організував  ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

У змаганнях взяли участь 24 спортсмени із ЖРЦ «ІНВАСПОРТ», ЖВПУ-і, спортсмени на візках із Бердичівського, Пулинського та Брусилівського районів.

За підсумками турніру нагородження проводились у наступних номінаціях:

У номінації «Жага до перемоги» кращими були:

- І місце – Нестерчук Іван (ЖВПУ-і);

ІІ місце – Обшта Наталія (ЖРЦ «Інваспорт»);

ІІІ місце – Савіцька Марія (ЖВПУ-і).

У номінації «Сила духу» кращими були:

- І місце – Осіпчук Марта (ЖВПУ-і);

- ІІ місце – Миронюк Роман (ЖРЦ «Інваспорт»);

- ІІІ місце – Баль Анна (Брусилів);

Абсолютними переможцями турніру з бочча ТУРНІРУ З стали:

- І місце – Підкаура Едуард (ЖВПУ-і);

- ІІ місце – Баль Сергій (Брусилів);

- ІІІ місце – Нестерчук Іван (ЖВПУ-і).


Судівською колегією були визначено кращого гравця змагання – це Сергій Лебідь (Пулинський р-н), який отримав спеціальний приз від ЖРЦ «ІНВАСПОРТ».

Свої сили у БОЧЧІ спробував і наш чемпіон світу з шашок Олександр Гонгальський, який був в захваті від гри і виразив бажання й надалі приймати участь, однак для цього йому все ж таки необхідне додаткове обладнання - жолоб.

Всі учасники змагань отримали дипломи та медалі від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» в черговий раз наголосив на розвитку даного паралімпійського виду спорту в Житомирській області і в Україні, про включення до бюджетного запиту 2018 року центру до управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА комплекту з бочча. Оскільки один комплект, який сьогодні існує в Житомирі належить управлінню і є затребуваним іншими організаціями, установами, закладами та клубами міста серед людей з інвалідністю. Було наголошено про формування збірної команди Житомирської області для запланованої участі на Чемпіонаті України з БОЧЧА. 

За матеріалами прес-служби ЖРЦ «ІНВАСПОРТ»

Спортивний Житомир