14.12.2017 09:21

У Житомирі відбувся відкритий чемпіонат міста з шашок серед дітей та осіб з обмеженими фізичними можливостями

У середу, 13 грудня 2017 року, ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» спільно з управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради провів відкритий чемпіонат міста Житомира з ШАШОК серед дітей та осіб з обмеженими фізичними можливостями з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Змагання відбулися у будинку культури Житомирської обласної організації Українського товариства глухих (ЖОО УТОГ). У змаганнях прийняли участь 29 спортсменів із Березівського навчально-реабілітаційного центру, Житомирського вищого професійного-училища-інтернат (ЖВПУ-і), Житомирської спецшколи №1, Житомирської спецшколи №2, Житомирського ТО УТОГГ, Житомирського УПВ УТОС та ЖРЦ «ІНВАСПОРТ».

Безпосереднє проведення змагань покладалось на головну суддівську колегію, затверджену ЖРЦ «ІНВАСПОРТ», а саме головного суддю змагань Кравчук Олену Вікторівну та секретаря Жарка Миколу Івановича. До проведення змагань долучився Житомирський обласний осередок СФГУ на чолі із новим президентом Дем’янюком Сергієм.

Вікових обмежень для учасників не було, тому де як не в шашках, можна побачити дійсно різновіковий склад учасників, які прибули на змагання. 

За підсумками змагань серед дівчат:
- чемпіонкою стала МИХАЙЛЕНКО ОЛЕНА (ЖВПУ-і),
- друге місце посіла ГОРНІЧ ОЛЕНА (ЖВПУ-і),
- бронзову нагороду отримала САВЧУК АЛЬОНА (Березівський НРЦ).

Серед юнаків:
- чемпіоном з шашок міста Житомира став МЕЛЬЧЕНКО АРТЕМ (Житомирська спецшкола №1).
- срібну нагороду здобув БІГДАШ ЯРОСЛАВ (Житомирська спецшкола №1)
- третє місце у ГРИЩУК ВЛАДИСЛАВА (Житомирська спецшкола №1)

Серед дорослих:
- переможцем, як і мало бути, став чемпіон світу 2017 року, майстер спорту України ГОНГАЛЬСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР (ЖРЦ «ІНВАСПОРТ»),
- срібну нагороду отримав Попроцький Олександр (ЖОО УТОГ)
- бронзову МАЦЬКО РИТА (ЖОО УТОГ).

Всі учасники змагань отримали дипломи та медалі від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та смаколики, а переможці та призери подарункові новорічні подарунки від партнерів змагань.

ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» вітає всіх переможців та призерів змагань, та висловлює Подяку за співпрацю керівництву ЖОО УТОГ, а також керівництву міст та районів Житомирської області, які знайшли можливості для участі їх спортсменів у даному чемпіонаті.

Спортивний Житомир