19.12.2018 15:45

Управління у справах сім’ї молоді та спорту міської ради отримало відзнаку «Лауреат спортивного року – 2018»

У середу, 19 грудня, під час засідання виконавчого комітету міської ради очільник Житомирського регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» Юрій Панасюк подякував виконавчому комітету міської ради за сприяння у проведенні спортивних заходів за участі осіб з інвалідністю та відзначив кращий виконавчий орган міської ради за внесок у розвиток спорту осіб з інвалідністю.

«Нещодавно Житомирський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» провів підсумки результатів 2018 року. Одна із номінацій була – найкращий структурний підрозділ з питань фізичної культури і спорту, який зробив найбільший внесок у розвиток спорту осіб з інвалідністю. Мені дуже приємно нагородити нашою відзнакою «Лауреат спортивного року – 2018» начальника управління у справах сім’ї молоді та спорту міської ради Ковальчук Ірину Анатоліївну», - сказав очільник Центру Юрій Панасюк.

«Центру «Інваспорт» є ким пишатися, адже представники Житомира мають чимало спортивних досягнень. Це, дійсно, люди, які заслуговують поваги і підтримки. Їхні успіхи та досягнення - це джерело натхнення для багатьох. А наша співпраця з «Інваспорт» і надалі сприятиме розвитку спорту Житомира», - зазначила Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї молоді та спорту міської ради.

Також Ірина Ковальчук презентувала ролик про спортсменів з особливими потребами.

Довідково: основне завдання Центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» — формування спортивного руху людей з інвалідністю, розвиток паралімпійського руху як важливої складової реабілітації людей з обмеженими можливостями.

Спортивний Житомир