22.05.2016 14:49

В суботу, 28 травня, житомирян закликають пограти зі своїми дітьми в теніс

Саме під гаслом «Пограй з дитиною в теніс!» ГО «Конгрес активістів культури» в рамках проекту "Активні громадяни" від Британської Ради в Україні ініціює проект з популяризації здорового способу життя, відповідального батьківства, альтернативного способу проведення сімейного дозвілля через гру в настільний теніс.

За словами активістів громадської ініціативи, настільний теніс можна назвати спортом для мозку. «Підчас гри ви багато рухаєтесь використовуючи все тіло, тренуєте очі, покращуєте координацію рук та ніг. Всі ділянки вашого мозку задіяні і працюють, оскільки ви плануєте стратегію гри, тактику, відстежуєте м’ячі і удари. Більше того, цей вид спорту не є травматичним», - говорить Наталія Матусевич, активіст культури.

Настільний теніс – другий за популярністю вид спорту для широкого загалу і в той же час наймолодший з усіх відомих.
«У Житомирі, як виявилось, немає секцій з настільного тенісу, тому у минулому році у волонтерському центрі ГО «Самопоміч» організували тренування з настільного тенісу. Тренування проводимо самі, двічі на тиждень. Із задоволенням спостерігаємо, як щодня росте їх майстерність, особливо гарні результати у дітей яким сприяють їх батьки, які приходять разом з дітьми на заняття, забезпечують особистим інвентарем, цікавляться результатами», - розповідає волонтер Оксана Рафальська.

Змагання націлено не на спортсменів професіоналів, а саме на любителів настільного тенісу, тому всі діти хто хоч трошки грає в настільний теніс в школі на перервах, чи влітку на відпочинку може спробувати свої сили. Змагання залежно від кількості учасників буде в декількох вікових категоріях і окремо командний залік для дітей з кимось з батьків. Переможці гарантовано отримають цінні призи.

Запрошуємо дітей віком 7-15 років та їх батьків на відкриті змагання приурочені до Міжнародного дня захисту дитини, які пройдуть уже 28 травня в тенісному клубі «Спін» що в ТРЦ Глобал UA.

Початок реєстрації - о 10.30

Спортивний Житомир

Теги:анонси

Подібні новини