12.07.2019 14:33

Важливі спортивні проекти продовжують відновлювати та реконструювати на Житомирщині

Наразі, активні будівельні та оздоблювальні роботи ведуться на таких 5-ти об’єктах: Центральний стадіон “Полісся” в Житомирі, стадіон “Спартак” у Житомирі, спорткомплекс “Динамо” в Радомишлі, фізкультурно-оздоровчий комплекс в Овручі, спорткомплекс “Юність” із басейном у Ємільчино.

На Центральному стадіоні “Полісся” в Житомирі завершують встановлювати потужне сучасне освітлення, яке днями вже протестували. Найближчим часом очікують на поставку конструкцій для накриття трибуни, після чого відразу почнуть їх  встановлювати.

Повністю завершать встановлення освітлення після монтажу накриття трибуни, на якому будуть ще додаткові ліхтарі. Планується, що освітлення буде досить потужним – до 1200 люм на 1 квадратний метр.

Стадіон «Спартак» у Житомирі на фініші реконструкції, завершені основні роботи з влаштування поля із штучним покриттям, трибун, бігових доріжок та професійного освітлення.

У спорткомплекс “Динамо” в Радомишлі виконані зовнішні роботи із утеплення та оздоблення фасаду, прокладена інженерна мережа. Наразі продовжують монтаж глядацьких балконів та оздоблюють приміщення усередині.

На стадії завершення реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу, що в смт Овруч. Вже повністю пофарбовані стіни та стелі комплексу, покладена плитка, зроблена більшість внутрішніх робіт та утеплений фасад. У приміщенні будівельникам залишається влаштувати підвісну стелю, підключити систему вентиляції, облаштувати ганок і встановити вітражі.

Вже завершили реконструкцію плавального басейну у спорткомплексі “Юність” в Ємільчино, розпочату у 2018 році. Наразі тривають налагоджувальні роботи. Спершу протестують басейн, а згодом і котельню для підігріву води. Усі ремонтні роботи виконали  та провели благоустрій території. Незабаром заплановане відкриття спорткомплексу.

За даними Житомирської ОДА, – це перехідні об’єкти у районах та громадах, реалізація яких розпочалась у попередніх роках із залученням коштів ДФРР та у співфінансуванні із місцевими бюджетами.