07.06.2018 15:51

Відчуй себе плогером! Житомирян запрошують на пробіжку з прибиранням сміття

У суботу, 09 червня, житомиряни матимуть можливість долучитися до популярного в Європі виду спорту "рlogging", який поєднує біг та прибирання сміття. 

Плогінг відбуватиметься в Житомирі вперше за ініціативи студенток ННІ педагогіки ЖДУ Франка Руслани Талько, Вікторії Свободи та Максимчук Аліни. Дівчата розповіли, що цей цікавий і корисний вид фітнес-тренувань вигадали у Швеції і наразі його активно поширюють європейці. В Україні ж цей вид спорту є маловідомим. Тому організатори забігу закликають долучитися житомирян до популяризації плогінгу в нашому місті та водночас скинути зайві кілограми і зробити Житомир чистішим.

Найбільша пробіжка плогерів відбудеться в суботу, 09 червня, у якій матимуть можливість взяти участь всі бажаючі. Стартуватиме забіг о 10:00 на одній з локацій "Майстерні міста" - по вулиці Пушкінській, 28. Кожен учасник отримає необхідний інвентар (сміттєві пакети та рукавички).

У четвер, 07 червня, вже відбувся перший забіг біля Житомирської гімназії №1, у якому взяли участь 30 школярів. Учасники плогінгу зібрали 25 кг сміття. Учні гімназії продовжать бігати та збирати сміття 08 червня, але вже за іншим маршрутом. 

Маршрути забігів

  

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир