12.09.2017 15:02

Житомирська ДЮСШ "Авангард" активно відзначила День фізичної культури і спорту

На базі житомирської ДЮСШ "Авангард", 09 вересня, відбувся олімпійський урок у форматі навчально-тренувальних занять. Захід проводився в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту та Всеукраїнського олімпійського тижня.

Тренери-викладачі школи підійшли до поставленої задаі творчо та з неабияким ентузіазмом.

Тренери-викладачі відділення сучасного п'ятиборства Тищенко В.А. та Виговський О.П., разом зі своїми вихованцями, вирушили в похід околицями міста. Вихованці відділення плавання виготовили стінгазету, а тренер-викладач Демб В.Г. прочитав лекцію-бесіду на тему "Олімпізм в кожному із нас".

Організували святковий fleshmob юні вихованці відділення спортивна аеробіка під керівництвомтренерів Жуковської М.О.та Ісакової Т.Л.

Відбувся відкритий урок для батьків вихованців відділення дзюдо, діти яких вперше переступили поріг спортивної школи. Старші побратими під керівництвом свого наставника - Кудряшова і.А. продемонстрували спеціальні фізичні вправи борців, прийоми боротьби.

Святковим велопробігом відзначили олімпійський день триатлоністи. 

Відчинили двері для усіх охочих і кікбоксери. В залі боксу спортивного комплексу можна було побачити проведення спарингів як досвідчених вихованців, котрі представляють школу на Всеукраїнських змаганнях, так і молодших.

Отже, викладачі та вихованці школи "Авангард" долучились до проведення Всеукраїнського олімпійського уроку, адже чарівний світ олімпізму кличе кожного з нас!.

Спортивний Житомир