06.11.2017 16:37

Житомирські лучники отримали табло для проведення змагань

У 2017 році Федерація стрільби з лука отримала грант житомирського міського голови на виготовлення табло, що відслідковує хронометраж та інші показники під час проведення змагань.

«Це табло спрямоване на відслідковування хронометражу, черговість виходу на рубіж та контроль часу стрільби. Тобто контроль за тими показниками, без яких змагання не можуть проводитись», - розповів голова Федерації стрільби з луку Олександр Большаков.

Наявність електронного табло, дозволить проводити ряд спортивних заходів з стрільби з лука у місті Житомирі.

«Не кожна область в Україні має таке табло, тому завдяки підтримці міста ми знаходимось в лідерах. Тепер ми можемо проводити змагання у нашому місті. Адже регламент проведення змагань передбачає наявність необхідного технічного обладнання, і тепер ми його маємо», – додає Олександр Большаков.

Наразі табло розміщено на базі тиру ЗОШ № 5, де знаходиться тренувальний клас стрільби з луку. Діти, які займаються, вже використовують нове обладнання для тренувань. Використання технічного обладнання, що використовується під час змагань, допомагає у якіснішому тренуванні юних спортсменів.

Спортивний Житомир