12.09.2017 17:20

Житомирські спортсмени вибороли 9 медалей на Чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу

В Будапешті з 2 по 10 вересня 2017 року під егідою Паралімпійського комітету (IPC) пройшов Чемпіонат світу з пара-армреслінгу серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, з вадами зору та з вадами слуху, де було розіграно 70 комплектів нагород.
Про це повідомив Житомирський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт".

Право на участь у чемпіонаті світу у складі національної збірної команди України вибороли 11 спортсменів з Житомирської області.
У підсумку змагань Національна збірна команда України посіла друге місце на Чемпіонаті світу серед жінок і третє місце серед чоловіків, поступившись грузинам (друге місце) та росіянам (перше місце).

Всього спортсмени від Житомирської області (всі із міста Новоград-Волинський та району) здобули 2 золота, 3 срібла та 5 бронзових медалей Чемпіонату світу.

Дві золоті медалі Чемпіонату світу виборола Бессальнова Олеся в боротьбі на ліву та праву руку в категорії до 60 кг (вади зору).
Срібні - Дроздюк Світлана (на праву руку) в категорії до 65 кг. (УОРА), Хіміч Олександр (на ліву руку) в категорії до 100 кг. (вади зору).
Бронзові нагороди здобули: Гуменюк Ігор (на праву та на ліву руку) у категорії до 70 кг. (вади зору), Ранчук Тетяна (на праву руку) у категорії до 65 кг. (УОРА) у боротьбі сидячи, Хіміч Олександр (на праву руку) в категорії до 100 кг. (вади зору), Сердюков Сергій (на ліву руку) у категорії до 70 кг. (вади слуху).

Усі спортсмени є вихованцями Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи-інвалідів та членами клубу «Фенікс». Готували спортсменів тренерський склад: Ігор Селіхов, Володимир Сарницький, Віктор Захарчук та Олександр Пінчук на чолі із заслуженим тренером України Генадієм Данюком.